Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради, передає Укрінформ.
“Людям допомагають повернутися до повноцінного життя після перенесених травм, у тому числі мінно-вибухових, інсультів, захворювань опорно-рухового апарату, після ендопротезування суглобів. Послуги надають як цивільним, так і військовим”, - йдеться в дописі.
У Миколаєві розвивають систему комплексної реабілітації / Фото: Миколаївська міська радаЗазначається, що зараз пацієнти проходять реабілітацію в амбулаторних умовах, однак незабаром центр планують розширити. На це з міського бюджету були виділені кошти, тож невдовзі в ньому працюватиме і стаціонар, щоб пацієнти могли тут перебувати цілодобово.
Нині виконується поточний ремонт приміщень, закуповується необхідне обладнання. Вже придбали електронейроміограф та Стіл Войта-Бобата, планується до кінця року придбати вертикалізатор та апарати для пасивної розробки суглобів кінцівок.
У міськраді поінформували, що місту допомагають громадські організації та благодійні фонди. Крім цього, влада веде переговори з партнерами для подальшого розвитку реабілітаційного центру.
У центрі вже працює 20 спеціалістів: реабілітологи, ерготерапевти, фізичні терапевти, масажисти, психологи. Вони постійно вдосконалюють свою роботу, переймають досвід українських колег та іноземних спеціалістів. Зокрема цьогоріч їздили на навчання до Польщі та країн Балтії.
Як повідомляв Укрінформ, у серпні на Прикарпатті запрацював реабілітаційний центр для поранених військових, розрахований на 20 стаціонарних ліжок.