/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F9fd10d4d58a8c36c820cd453c08e6a23.jpg)
Природжені для успіху: які три недооцінені риси інтровертів є їх суперсилою
Існує три найбільш недооцінені сильні сторони інтровертів як на роботі, так і в житті, повідомляє 24 Канал з посиланням на CNBC.
Чому мовчання – козир інтровертів
Інтроверти рідко бувають найбалакучішими людьми на зустрічах чи в суспільстві. Це саме те, що допомагає їм будувати глибокі, значущі стосунки.
Оскільки вони часто є активними та цілеспрямованими слухачами, які процвітають тет-а-тет, інтроверти схильні помічати тонкі натяки та запам'ятовувати дрібниці, наприклад, улюблене замовлення кави друга, вагання клієнта під час зустрічі або зміну в поведінці, яка може свідчити про вигорання колеги.
Така уважність може з часом побудувати довіру та лояльність.
Мовчання – козир інтровертів / Фото iStock
Зрештою, люди хочуть працювати, відстоювати інтереси та проводити час з людьми, які їм подобаються. У світі, повному людей, які чекають своєї черги висловитися, бути тим, хто справді чує інших, – рідкісне і цінне явище.
Слова інтровертів мають більшу вагу
Інтроверти можуть говорити рідше, але коли вони це роблять, їхні слова, як правило, мають більшу вагу. Це тому, що вони не говорять просто так. Вони витрачають час на обдумування свого повідомлення.
У швидкоплинному, розсіяному світі, де людей бомбардує шум, інтроверти мають унікальну перевагу: здатність прориватися крізь метушню за допомогою чіткої, цілеспрямованої комунікації.
Слова інтровертів мають більшу вагу / Фото iStock
Це стосується зустрічей, презентацій, електронних листів і навіть соціальних мереж.
Інтроверти чудові оратори
Інтроверти, як правило, почуваються впевненіше, коли вони підготовлені – тому вони готуються надзвичайно добре. Це дозволяє їм стати чудовими ораторами.
У той час як інші виступають, інтроверти репетирують. Вони передбачають запитання перед великою зустріччю. Вони витрачають час на те, щоб зрозуміти аудиторію, і використовують це розуміння для встановлення контакту під час самої сесії.
Така підготовка часто непомітна. Але це секретна зброя в ситуаціях з високими ставками, таких як співбесіди, презентації та складні командні розмови.
До речі, Стів Джобсвважав, що мета лідера – допомагати людям ставати кращими, а не створювати комфортні умови.
