У застосунку «Армія+» погодили переведення в іншу частину 2000 військових
У застосунку «Армія+» погодили переведення в іншу частину 2000 військових

У застосунку «Армія+» погодили переведення в іншу частину 2000 військових

За два з половиною тижні роботи сервісу зміни місця служби через застосунок Армія+ опрацьовано 8 500 рапортів на переведення, з яких 2 000 погодили.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Зміна місця служби в Армія+ руйнує бюрократичні бар’єри під час переведення та дає військовослужбовцям можливість служити там, де їхні навички необхідні найбільше. Великі, незворотні перетворення української армії на військо майбутнього завдяки цифровізації продовжуються. Ми створили інструмент, який допомагає бригадам залучити вмотивованих військових до себе. І з кожним відгуком військових ми робитимемо його ефективнішим», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

Як зазначається, для подачі рапорту необхідний лише військовий квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від підрозділу, куди військовий хоче перевестися. Додатково може знадобитись висновок ВЛК. Наприклад, якщо за станом здоров’я військовому треба перевестись із бойової в тилову частину.

Кадровий центр ЗСУ має 72 години, щоб розглянути рапорт. Результат повідомляється військовому через Армія+. Наразі відхилено 6 500 рапортів, із них 70% — через такі причини: неякісні фотокопії документів; прикріплені не всі фотокопії сторінок з військового документа, що вказані у підказках в застосунку; рекомендаційний лист старого зразка та має неповну інформацію про службу військового (новий зразок можна завантажити на платформі «Турбота про військовослужбовця».

За інформацією пресслужби, у випадку погодження переведення Кадровий центр ЗСУ готує наказ, а військовослужбовець отримує сповіщення з його номером і датою. Цей наказ передається в частини через систему електронного документообігу (СЕДО).

Як повідомляв Укрінформ, застосунок «Армія+» запустився на початку серпня. За цей час у ньому авторизувалося 450 тисяч військових, а кількість поданих рапортів перевищила 35 тис.

Фото: АрміяІnform

Теги за темою
Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader