РФ на порозі серійного виробництва БПЛА С-70 "Охотник": експерти розкрили деталі
РФ на порозі серійного виробництва БПЛА С-70 "Охотник": експерти розкрили деталі

РФ на порозі серійного виробництва БПЛА С-70 "Охотник": експерти розкрили деталі

На думку західних аналітиків, повне розгортання цих безпілотників було заплановано на 2024 рік, проте поточна геополітична ситуація і санкції можуть вплинути на темпи і масштаби їх введення в експлуатацію.

В умовах війни, що триває, і дедалі більшої залежності від безпілотників Росія продовжує демонструвати свої передові технології, включно з С-70 "Охотник". За інформацією порталу Army Recognition, виробництво цього БПЛА має розпочатися найближчим часом.

Цей стелс-безпілотник, розроблений у співпраці російських компанії "Сухой" і літакобудівної корпорації "МіГ", вперше представлений у 2017 році. Основою для створення послужили конструктивні принципи мікоянівського "Ската" і технології винищувача п'ятого покоління Су-57.

Цей важкий бойовий безпілотник призначений для роботи в тандемі з Су-57, що дає йому змогу посилювати можливості радара і цілевказівки, а також використовувати зброю великої дальності поза зоною дії ППО противника.

Після серії наземних і руліжних випробувань на Новосибірському авіаційному виробничому об'єднанні "Охотник" здійснив свій перший політ у серпні 2019 року. Маневри пройшли на висоті 600 метрів над Державним льотно-випробувальним центром імені Чкалова в Ахтубинську. Згодом, у вересні того ж року, Міністерство оборони РФ опублікувало кадри, на яких "Мисливець" летить поруч із Су-57, що свідчить про його оперативну синергію з пілотованими літаками.

Технічні характеристики та можливості

"Охотник" здатний нести широкий асортимент озброєнь, включно з керованими і некерованими бомбами масою до 1000 кг, а також різними ракетами класу "повітря-земля" і "повітря-повітря". Дальність польоту забезпечує реактивний двигун АЛ-31, який використовується на винищувачах Су-27. Агрегат дає йому змогу розвивати швидкість до 1000 км/год і досягати дальності майже 6 000 км.

"Хоча повне розгортання цих безпілотників було заплановано на цей рік, поточний геополітичний клімат і санкції можуть вплинути на темпи та масштаби їхнього введення в експлуатацію", — підкреслили оглядачі.

Важливо Не вийшов літак — роблять дрон: як у РФ хочуть трансформувати невдалий Су-75

Раніше повідомлялося, що новий безпілотник С-70 "Охотник" був помічений на аеродромі "Ахтубинск" в Астраханській області Росії. За попередньою інформацією, наразі Росія має в арсеналі всього три таких апарати.

Теги за темою
Росія авіація
Джерело матеріала
loader