Як назавжди позбутись від жиру: рекомендації лікарів
Як назавжди позбутись від жиру: рекомендації лікарів

Як назавжди позбутись від жиру: рекомендації лікарів

Активне заняття спортом та зміна раціону можуть принести свої плоди та надати тілу полегшення. Проте, втрата ваги у кожної людини може відбувати по-різному: хтось бачить менш округле обличчя, а у когось зникає жир на спині. 

Однак, втрата жиру на животі завжди залишається складною задачею, для боротьби з котрою краще приймати комплексний підхід. В Eat This, Not That поділились деякими порадами від лікарів, які здатні сприяти у розв'язанні цієї проблеми. 

Періодичне голодування 

Існують два типи жиру на животі: вісцеральний, який формується навколо органів всередині черевної порожнини та підшкірний, який збирається під шкірою. Саме останнього особливо важко позбутися через високу концентрацію адреналіну та норадреналіну у жирових клітинах, що знижує їх здатність до спалювання. Проте, практика періодичного голодування може стати ефективним методом для зниження рівня інсуліну та активації бета-рецепторів у підшкірному жирі, що сприяють ефективнішому спалюванню жиру на животі та в інших проблемних зон.

Сертифікований дієтолог і автор доктор Деріл Джоффр рекомендує дотримуватись тригодинного правила. Таким чином, якщо вечеря закінчилася до 20:00, а сніданок почався о 8:00, це дозволяє витримати 12-годинне голодування, оскільки більшу частину цього часу ми проводимо у сні.

Уникнення алкоголю 

Алкоголь містить багато цукру, що може сприяти надмірному набору ваги. Цей цукор в основному осідає в області живота, що може бути шкідливим для здоров'я. Крім того, алкоголь веде до збільшення апетиту, особливо вночі, коли ми частіше схильні до їжі високої калорійності. Це може ускладнити процес зниження ваги або підтримання здорової фізичної форми.

Обмеження рафінованих вуглеводів та доданого цукру

Рафіновані вуглеводи, такі як білий рис і борошно, швидко переварюються не надаючи організму вітамінів, мінералів та тривалої енергії. Крім того, такі продукти містять мало клітковини, яка важлива для здорового мікробіому кишечника. У якості альтернативи слід розглянути інші джерела вуглеводів, а саме кіноа, гречка, солодка картопля, буряк, чорниця та цільнозерновий овес.

Послідовна фізична активність 

Необов'язково пробігати марафон для ефективного зниження жиру на животі. Важливо дотримуватись правильної послідовності та руху під час виконання вправ. Помірні фізичні навантаження, такі як довгі прогулянки, сприяють спаленню калорій та збереженню м'язової маси. Однак, без корекції дієти фітнес не допоможе досягти бажаних результатів, а тому почати слід з раціону.

Менше стресу та більше сну 

Коли ми спимо, наше тіло не лише відпочиває, але й відновлюється. Саме тому, якщо ми не отримуємо достатньо сну, це може ускладнити процес схуднення. Таким чином, ви можете надати пріоритет медитації та контролювати свій режим сну, що сприятиме покращенню здоров'я та відпочинку.

Середземноморська дієта 

Збільшення споживання здорових жирів, таких як авокадо, горіхи, оливкової олії, а також овочів, фруктів та цільного зерна може допомогти худнути та поліпшувати своє самопочуття. Крім того, дослідження показало, що довготривале дотримання середземноморської дієти допомагає суттєво зменшити обсяг талії.

РанішеOBOZ.UA розповів, про продукти, які борються з жиром на животі. 

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader