Сім ознак того, що ви заїдаєте свої почуття: що варто знати про емоційне переїдання
Сім ознак того, що ви заїдаєте свої почуття: що варто знати про емоційне переїдання

Сім ознак того, що ви заїдаєте свої почуття: що варто знати про емоційне переїдання

Керувати своїми емоціями одночасно з цілями схуднення може бути непросто. Важливо знати про певні ознаки, які вказують на емоційне переїдання. За словами Eatthis, розпізнавши їх, ви зможете вжити заходів, щоб уникнути заїданню емоцій і не відставати від свого шляху до здоров'я.

Заїдання гніву

Щоразу, коли ви відчуваєте злість або розчарування, ви знаходите розраду в тарілках із заспокійливою їжею. Це може бути яєчна локшина з маслом або пластівці з молоком.

Уникання проблем

Замість того, щоб вирішувати глибоко вкорінені проблеми або невпевненість, ви схильні звертатися до їжі як до засобу ухилення. Це може статися, коли ви маєте справу з втратою коханої людини або проблемними стосунками.

Під час перельотів

Виснажена, сумна і зневоднена, ви шукаєте розради в будь-якій їжі, доступній на борту літака або в готелі. Це може мати негативні результати.

Під час ПМС

Їжа заспокоює, коли ви відчуваєте здуття живота і дискомфорт. Це відбувається навіть якщо це не обов'язково є біологічною потребою.

При поганому самопочутті

Замість того, щоб худнути під час хвороби, ви знаходите розраду в ласощах, які вам приносять друзі. Велика кулька маци в курячому супі з локшиною, бублик або макарони приносять вам втіху в цей час.

Їжа в компанії

Ви асоціюєте спільну трапезу з друзями або партнерами як спосіб зміцнити зв'язок. Отже, ви продовжуєте дотримуватися шкідливої харчової поведінки, оскільки боїтеся, що без цього ваші стосунки постраждають.

Страх перед невідомим результатом

Коли ви очікуєте невизначених результатів, наприклад, очікування листів про зарахування до коледжу, смс після першого побачення або пропозиції роботи, тривога може бути непереборною. Вона може відчуватися так само інтенсивно, як ненависть чи гнів. Через брак кращих варіантів ви можете сплутати тривожне відчуття в шлунку з голодом і придушити його їжею.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader