Як зберегти прохолоду вночі без кондиціонера: дієві поради
Як зберегти прохолоду вночі без кондиціонера: дієві поради

Як зберегти прохолоду вночі без кондиціонера: дієві поради

Ідеальна температура для сну становить близько 18 градусів. Тому влітку, коли температура може підійматися вище навіть вночі, спека стає справжнім випробуванням.

Відсутність кондиціонера або електроенергії не означає, що комфортний сон неможливий. Існує безліч ефективних способів підтримати прохолоду, про які розповів Cnet.

Заморозьте простирадла та наволоки

За годину-дві до сну покладіть простирадла та наволоки в морозилку. Вони не стануть жорсткими, але будуть зберігати прохолоду достатньо довго, щоб ви могли заснути в комфорті.

Шкарпетки

Як і постільну білизну, ви можете заморозити шкарпетки. Ноги відіграють певну роль у регулюванні температури. Зберігаючи їх в холоді, ви зможете охолодити і решту тіла.

Вентилятор

Вентилятори набагато бюджетніші та енергоекономніші, ніж кондиціонери.

Поставте вентилятор біля свого ліжка, а перед ним нехай буде миска з крижаною водою. Лід буде охолоджувати повітря, а вентилятор розповсюдить його по всій кімнаті. Потім поставте прилад біля вікна, щоб він виштовхував тепло зі спальні.

Мокрий рушник

Постеліть на ліжко поверх простирадла вологий холодний рушник, щоб трохи охолодити своє тіло. Цього буде достатньо, щоб ви могли міцно заснути.

Не спіть оголеними

Здається логічним спати без одягу, щоб вам було більш прохолодно. Але це спрацює лише якщо в кімнаті достатньо холодно, адже якщо ви спітнієте, вам буде зовсім не комфортно. В спеку краще одягти легку піжаму з натуральних тканин, щоб вона відводила вологу.

Охолоджувальна постіль

Ви можете придбати охолоджувальні простирадла, ковдри або подушки з дихаючої тканини, наприклад, з льону або бамбука.

Охолоджувальний матрац

Деякі матраци забезпечують додатковий потік повітря та допомагають відводити тепло. Завдяки цьому влітку спати набагато комфортніше.

Закривайте штори

Запобігайте перегріванню спальні вдень за допомогою затемнених штор. Вони не дають сонячному промінню пробиратися в кімнату та нагрівати її.

Спіть на першому поверсі будинку

Гаряче повітря, як правило, підіймається вгору, тому, якщо ви живете в двоповерховому будинку, то лягайте спати внизу.

Готуйтеся до сну

Випивайте значну кількість води перед сном та уникайте алкоголю, бо він сприяє зневодненню, ускладнюючи регулювання температури вашого тіла.

Раніше OBOZ.UA розповідав про те, як час сну впливає на збільшення ваги.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Джерело матеріала
loader
loader