У тимчасово захопленому Росією Маріуполі окупанти відновлюють серед молоді комсомольський рух, який існував у СРСР. Про це повідомляє міська рада українського Маріуполя.
«Назад в СРСР: у Маріуполі з'явився комсомольський рух. В тимчасово окупованому місті не можуть запропонувати жодної візії успішного майбутнього, тож пропонують давно забуте радянське минуле. У місті знов повертають пам’ятники Леніну, сформували юнармію. А тепер й відродили комсомол», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що молоді люди, які вступили у комсомол, прибирають територію та фарбують пам'ятники.
Також вони підняли радянський червоний прапор над містом та поклали квіти зі стрічкою: «Подвиг комунарів безсмертний!».
За словами міського голови українського Маріуполя Вадима Бойченка, окупанти намагаються навʼязати українським дітям радянські традиції та ідеї: «Таким чином, вони окупують не тільки території, а й свідомість людей, яких налаштовують проти України. Російська пропаганди отруює дітей, ламаючи їх психологічно».
Раніше повідомлялось про те, що Путін виділив мільйонний грант на створення в тимчасово окупованому Маріуполі «навчального медіацентру» для підлітків. До середини літа поточного року росіяни та їхні колаборанти планують створити навчальну пропагандистську базу. Сюди запрошуватимуть на безкоштовне «навчання» 14–17-річних підлітків з окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.
Також ми писали про те, що влада італійського міста Модена скасувала дозвіл на пропагандистську виставку «Маріуполь — відродження після війни», яку планувала провести культурна асоціація «Росія Емілія-Романья».
Читайте також:
-
Як російська пропаганда використовує молодіжні організації для досягнення власних цілей
-
«Діти-герої», або Як російська пропаганда змалку вчить помирати «за Родіну»
Фото: Укрінформ
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.