/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fac3e82a5652b2219344e5f20b6ab0842.jpg)
ЗСУ просуваються на Бахмутському напрямку
Сили оборони продовжують наступати, а ворог місцями опиняється в пастці, наголосив командувач Сухопутних військ.
Збройні сили України мають успіх на Бахмутському напрямку. Про це 9 липня повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.
“Маємо успіхи, Сили оборони продовжують просуватися вперед, а ворог місцями опиняється в пастці”, – наголосив генерал-полковник.
Він також опублікував відео роботи групи Привид Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.
“Працює снайпер з позивним Альфа. З 1200 метрів він одним пострілом знищив ворога. Під час роботи снайпера за групою полював ворожий БПЛА, який також вдалося збити”, додав Сирський.
Раніше повідомлялося, що українські війська вклинилися в оборону РФ на Таврійському напрямку, що спричинило хаос у діях ворога.
Клішні стискаються. Просування ЗСУ під Бахмутом

