/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F983b8adb5ad0fdae4a42db8d77066382.jpg)
У МОЗ пояснили, що робити, якщо даних про COVID-щеплення немає в базі
Українцям, чиї дані про щеплення від COVID-19 не потрапили в базу, необхідно звернутися за місцем вакцинації. Там можна буде відновити інформацію з анкети, яку заповнював пацієнт.
Про це повідомляє Обозреватель.
У Міністерстві охорони здоров'я зазначили, що перед кожним щепленням пацієнт заповнює анкету, куди вносить всі необхідні дані, а також проставляється дата вакцинації. Саме на підставі цих даних можна відновити загублену інформацію.
Крім того, за допомогою українці можуть звернутися в контакт-центр МОЗ.
"Збої відбуваються найчастіше через некоректно внесені дані – помилки в прізвищі, в ідентифікаційному коді. Також інформація може не синхронізуватися з усіма медичними системами, в яких працюють лікарі, можуть бути технічні проблеми", – йдеться в повідомленні.
Як повідомляв УНІАН, кампанія з вакцинації в Україні розпочалася 24 лютого.
Зараз щеплення роблять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленої за ліцензією в Індії в Інституті сироватки крові (Serum Institute); CoronaVac, розробленої китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech; вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech; вакциною AstraZeneca-SKBio, що виробляється в Південній Кореї, і Spikevax американської компанії Moderna.
Автор: Анастасія Горбачова

