![В ОПУ виключають можливість відставки Авакова, відповідні заяви назвали фейком - ЗМІ](https://thumbor.my.ua/85H5K6iBnEOIlNPCx7kho1ff0ZA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fce8c4843c77dfa3a67671999dc292fa8.jpg)
В ОПУ виключають можливість відставки Авакова, відповідні заяви назвали фейком - ЗМІ
КИЇВ. 18 червня. УНН. Інформацію щодо ймовірної відставки Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ і плани оголосити дострокові парламентські вибори в Офісі Президента України назвали фейком. Про це заявив радник керівника ОПУ Михайло Подоляк журналістам.
“Ніяких обговорень дострокових виборів або відставок немає. Ця інформація — вкидання, конспірологія і фейк. Це наша традиційна політична або довколаполітична забава — постійно генерувати різні „шокуючі“ чутки, а потому серйозно їх аналізувати і обговорювати. Але насправді, все це багатошарова порожнеча”, — сказав він.
Михайло Подоляк наголосив, що такі чутки є спробою привернути увагу, а також спекуляцією і інтригами з боку окремих гравців на медіаринку і в політиці.
“Або це спроба, лякаючи окремих депутатів і високопоставлених чиновників, тим самим залучати їх у власні інтриги”, — додав він.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)