![Українцям не варто розраховувати на платні ковід-вакцини до кінця року](https://thumbor.my.ua/IkiR5oRmFouhilqIzG_W9Qt-qqw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F6e38a2432d389085bae98d7d213ad57f.jpg)
Українцям не варто розраховувати на платні ковід-вакцини до кінця року
Чиновник пояснив, що вакцини у світі досі у дефіциті
За його словами, в цьому році платна вакцина не є доцільною. Ляшко зазначив, що проблема не в тому, чи можна використовувати чи ні платну вакцину.
«Сьогодні всі виробники працюють з урядами країн. І уряди в бюджетах передбачили кошти для закупівлі вакцин для всіх груп людей. Україна також передбачила кошти для закупівлі необхідної кількості вакцин», – заявив Ляшко.
Він зазначив, що в світі дефіцит вакцин, а тому, якщо в Україні продають вакцину від коронавірусу – це кримінал, за це можна понести відповідальність.
Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що вакцина від коронавірусу може з'явитися в українських аптеках ближче до осені. Степанов стверджував, що Україна зможе забезпечити кожного громадянина безкоштовною вакциною від коронавірусу. Він додав, що МОЗ не займається питанням поставок вакцин до аптек.
Тим часом в Україні ковід-щеплення зробили майже пів мільйона осіб. За минулу добу зроблено 12 144 ін'єкції препаратами від коронавірусу. Темп вакцинації в країні збільшився, напередодні щеплення отримали всього 1 453 особи. Всього щеплений 462 791 українець.
Станом на 19 квітня в лист очікування вакцинації записалися 473 989 осіб.
За минулу добу в Україні було виявлено 8 940 нових хворих на Covid-19. Від ускладнень хвороби вчора померли 367 пацієнтів.
Додамо, що наразі Україна – восьма у Європі за смертністю від коронавірусу.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)