Скасований гол, не призначений пенальті і два вилучення: "Динамо" в Києві обіграло "Ворсклу"

Київське "Динамо" обіграло полтавську "Ворсклу" в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч, що проходила в Києві на НСК "Олімпійський", завершилася з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок вже на 14-й хвилині. Беньямін Вербич викотив м'яч на порожні ворота Віктору Циганкову, який і розпечатав ворота гостей.

Відео Динамо - Ворскла – 1:0. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 11 тур. Динамо - Ворскла - 1:0. Відео голу Циганкова на 14 хвилині матчу.

• Viber

Ще через три хвилини кияни забили другий м'яч, але гол був скасований. Після перегляду відеоповтору у Карлоса де Пени був зафіксований офсайд.

Відео Динамо - Ворскла – 1:0. Гол Де Пени скасували після перегляду VAR

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 11 тур. Динамо - Ворскла - 1:0. Відео скасованого голу Де Пени після перегляду VAR

• Viber

Проте до перерви "Динамо" таки засмутило полтавчан ще раз. На 36-й хвилині Вербич зробив рахунок 2:0 після прострілу де Пени.

Відео Динамо - Ворскла – 2:0. Відео голу Вербича

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 11 тур. Динамо - Ворскла - 2:0. Відео голу Вербича на 36 хвилині матчу.

• Viber

Ще через п'ять хвилин арбітри знову звернулися за допомогою до VAR. Був перевірений момент із призначенням пенальті у ворота "Ворскли" через можливу гру рукою Русланом Степанюком. У підсумку, обійшлося без 11-метрового удару.

Відео Іванов не призначив пенальті у ворота "Ворскли" після перегляду VAR

ЧУ 2020/2021. УПЛ, 11 тур. Іванов не призначив пенальті у ворота "Ворскли" після перегляду VAR на 41 хвилині матчу.

• Viber

Другий тайм був не таким багатим на події. У "Динамо" третій м'яч міг забити Микола Шапаренко, але на його небезпечний удар зреагував голкіпер гостей Олександр Ткаченко.

У "Ворскли" скоротити відставання в рахунку міг той же Степанюк, проте з його ударом після пасу від Івана Пешича впорався Георгій Бущан.

На 82-й хвилині господарі залишилися в меншості - після перегляду VAR з поля був вилучений захисник "біло-синіх" Ілля Забарний, який ударив суперника прямою ногою.

Відео Динамо - Ворскла - 2:0. Відео вилучення Забарного після перегляду VAR

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 11 тур. Динамо - Ворскла - 2:0. Відео вилучення Забарного після перегляду VAR на 82 хвилині матчу.

• Viber

Наприкінці зустрічі склад команд зрівнялися - у гостей пряма червона картка була пред'явлена Ібрагіму Кане.

Відео Динамо - Ворскла - 2:0. Відео вилучення Кане

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 11 тур. Динамо - Ворскла - 2:0. Відео вилучення Кане на 90 хвилині матчу.

• Viber
  • "Динамо" (26 очок) зміцнило лідерство в УПЛ. "Ворскла" (19 балів) залишилася на 3-му рядку в турнірній таблиці.
  • У наступному турі кияни 5 грудня зіграють у гостях з "Маріуполем", а полтавчани на наступний день також на виїзді зустрінуться з "Десною".