Онлайн трансляція під саке не спрацювала: до Вашингтона на цвітіння сакур з’їжджаються натовпи туристів
Онлайн трансляція під саке не спрацювала: до Вашингтона на цвітіння сакур з’їжджаються натовпи туристів

Онлайн трансляція під саке не спрацювала: до Вашингтона на цвітіння сакур з’їжджаються натовпи туристів

Втримати американців вдома, коли у Вашингтоні розквітли японські вишні - місія майже нездійсненна. Щорічний фестиваль рожевого цвіту, який традиційно збирав понад півтора мільйони відвідувачів, організатори намагалися перенести в онлайн - людей закликали залишатися вдома і дивитися на квіти через веб-камери. Але коли цвітіння досягло піку, жива природа перемогла Інтернет.

Про це йдеться вТСН.12.00.

Останні дні березня видалися такими теплими і сонячними, що знамениті вашингтонські сакури розквітли на тиждень раніше, аніж прогнозували біологи. Туристи і городяни одразу побігли дивитися на красу, що швидко минає. Місцева влада навіть попередила, якщо відвідувачів буде забагато, можуть обмежити доступ до парку.

Біло-рожеві береги довкола припливного басейну і море люду під ними. Прогулянки, фотосесії і пікніки під деревами. Брайан та Ен ще із валізами, просто з аеропорту. Вони прилетіли із Флориди, де нині суворий «ковідний» карантин. «Ми обоє вже зробили щеплення, тож наша подорож не дуже небезпечна. А коли усвідомлюєш, що ця краса невдовзі мине, і часу так мало, можна лише насолоджуватися», - каже чоловік.  

За мірками вашингтонців парк нині майже порожній, якщо порівнювати із "доковідними" часами. Тоді на цвітіння приходило подивитися до півтора мільйони людей. І навіть через маску нині дихається вільніше, підсумовує Девід. «Тут все рясніло від людей і цвітіння. Так добре, коли відвідувачів менше, аніж було. Відчувається весна і запах свіжого повітря», -впевнений Девід.

Зменшення кількості відвідувачів найбільше радує лісників. Люди витоптують землю біля коренів, зривають квіти і навіть лізуть на дерева, нарікає доглядач національної служби парків Ловел Фрай. Найбільше страждають старі дерева, що налічують вже понад сотню років, вони із перших саджанців, особисто подарованих Вашингтону мером Токіо. «Люди зривають гілочки, а це відкриває дерево для зараження, жуків, хвороб. Ну і не слід забувати - це все ж таки власність уряду. Якщо ви бачите квіти на стовбурі - це ненормально, вони мають рости на гілках. А якщо ростуть із щілин - це означає, що дерево у стресі», - розповідає Ловел.

Відео Новини світу: американці не втрималися вдома у пік цвітіння сакури у Вашингтоні

Втримати американців вдома, коли у Вашингтоні розквітли сакури - місія майже нездійсненна. Щорічний фестиваль вишневого цвіту, який традиційно збирав понад півтора мільйони відвідувачів, організатори намагалися перенести в онлайн - людей закликали залишатися вдома і дивитися на квіти через вебкамери. Але коли цвітіння досягло свого піку, жива природа перемогла Інтернет.

Новини світу: американці не втрималися вдома у пік цвітіння сакури у Вашингтоні
ТСН. 12:00
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Організатори щорічного фестивалю вишневого цвіту як могли заохочували людей лишатися вдома - встановили веб-камери, які наживо транслюють картинку із Вашингтона, і намагаються розважати відвідувачів на своїй інтернет-сторінці. «Наприклад, ви можете онлайн насолодитися дегустацією саке. У будь-який час, коли захочете, попередньо купуєте саке і смакуєте його паралельно із нашим майстром саке онлайн», - розповідає президентка фестивалю вишневого цвітіння Діана Мейхью .

Але поки що програють свіжому повітрю, сонцю і запаху вишневого цвіту, нехай і через маску.

Автор:
Ольга Кошеленко
Источник материала
loader
loader