![ЗМІ дізналися, чи будуть в Україні вводити жорсткий карантин після двох антирекордів з COVID-19](https://thumbor.my.ua/I1xm6pAFAVWOHXO33wWkJd19Y2Q=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F1c88ff0508eff6d2b81bbccb11085866.jpg)
ЗМІ дізналися, чи будуть в Україні вводити жорсткий карантин після двох антирекордів з COVID-19
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на високопоставлене джерело в Офісі президента.
В ОП також додали, що поки не збираються вводити жорсткий карантинний режим, посилаючись на зростання кількості інфікованих у світі.
«Ми бачимо тенденцію. Але ця тенденція простежується у цілому світі. Ми уважно стежимо за статистикою, президент їздить регіонами, спілкуємося з лікарями на місцях, головами ОДА», – відповів співрозмовник видання.
3 жовтня в Україні зафіксували найбільшу кількість нових хворих на коронавірус та смертей. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, наразі заповнено вже більше ніж 50% ліжко-місць по всій країні.
Коронавірус в Україні та світі: новини 3 жовтня
- Комаровський спростував поширений міф про інкубаційний період COVID-19
- Україна посіла 10 місце у світі за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19
- "Не час бути легковажним": у Києві з початку пандемії внаслідок COVID-19 померли 413 осіб (карта)
- Командувач Повітряних сил розплакався в прямому ефірі після слів про загиблих у катастрофі Ан-26 (відео)
- Хворого на COVID-19 Порошенка госпіталізували
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Яна Ставська
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)