/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F6b5e91d79e6eae4faf8484496fafb9ce.jpg)
Ніде в світі такого досі нема: експерт розповів, як Україна створила новий тип зброї
З економічного погляду, дрони-перехоплювачі – дуже правильний та якісний інструмент.
Високошвидкісні дрони-перехоплювачі є унікальною розробкою України, в інших країнах таких немає. Про це в ефірі телемарафону розповів співзасновник та керуючий партнер групи компаній DroneUA Валерій Романенко.
"Перші дрони-перехоплювачі в Україні з'явилися ще у 2023 році, у 2024 році ці технології стали масовими і вони почали знищувати ворожу розвідувальну безпілотну авіацію на півдні та сході нашої країни, через що стало менше інцидентів з атаками дронами-камікадзе у тому ж самому Херсоні на цивільних", - сказав Яковенко.
За його словами, зараз ситуація масштабується і цілями вже стають "шахеди", котрі "докучають". Він зазначив, що з економічного погляду дрони-перехоплювачі – дуже правильний та якісний інструмент. Фахівець додав, що таке рішення й така технологія унікальні, це один з виробів, котрі виробляються українськими інженерами.
"Ця технологія, авторство – України. Ніде в світі працюючої її нема. Це факт - фактично з нуля ми створюємо новий рівень протиповітряної оборони, нову систему і частину будь-якого купола, будь-якої країни у майбутньому", - наголосив Яковенко.

