/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe41feea5a73a282064050f2d2d2a806b.jpg)
На Контрактовій площі у Києві відкрили сучасний майданчик для фізичної активності
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
«Трансформація Контрактової площі у динамічний яскравий тимчасовий простір – це можливість створити найбільший міський простір, який надихає й залучає громаду. Тут застосовані перевірені методи тактичного урбанізму – тимчасові рішення на поверхні, які не потребують складного втручання в інфраструктуру», - зазначив під час відкриття заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами, проєкт розрахований на півтора року, після чого його елементи можна буде легко демонтувати або трансформувати в інший об’єкт в іншому просторі.
Програма «Міста здорового життя» спрямована на підтримку здорового способу життя містян, зокрема на профілактику цукрового діабету, серцево-судинних захворювань та ожиріння.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb6ed7268befd8da534506f2fea19ba6d.jpg)
Як зазначається, у 2024 році ініціатива вийшла за межі медичної сфери й охопила урбаністичний напрям – через створення безпечних, комфортних і сучасних просторів, що заохочують до фізичної активності.
Проєкт увійшов до книги рекордів України як найбільша площа міського тимчасового простору для фізичних активностей загальною площею 6321 кв. м.
На Контрактовій площі у Києві відкрили сучасний майданчик для фізичної активності / Фото: КМДА, Любов Голуб'ятнікова
Він має міжнародний характер, а серед ключових партнерів, зокрема Посольство Королівства Данія в Україні, місто Копенгаген та громадське об’єднання Ukraine Active.
Надалі до ініціативи планують залучити представників бізнесу з інших країн.
У відкритті простору взяли участь представники міської влади, заступник посла Данії в Україні Ларс Олаф Совндаль Петерсен, керівник проєкту, відомий данський архітектор-урбаніст Мікаель Колвілль-Андерсен, а також партнери проєкту.
У КМДА зазначили, що новий майданчик просто неба покликаний стати ще одним кроком до міста, зручного для активного і здорового життя та вже доступний для всіх охочих.
Як повідомляв Укрінформ, для популяризації здорового способу життя у столиці облаштують 18 спортивних маршрутів.
Фото: КМДА, Любов Голуб'ятнікова

