Сіпається око, пітніють руки та важко дихати під час розмови: чому тіло так поводиться та чи варто хвилюватись
Сіпається око, пітніють руки та важко дихати під час розмови: чому тіло так поводиться та чи варто хвилюватись

Сіпається око, пітніють руки та важко дихати під час розмови: чому тіло так поводиться та чи варто хвилюватись

Наше тіло часто "говорить" до нас незвичними способами, які можуть лякати.

Проте більшість таких симптомів не є небезпечними і не свідчать про хворобу, повідомляє Амір Хан.

Відомий лікар Амір Хан пояснює п’ять дивних, але нешкідливих реакцій організму. Наприклад, коли у вас сіпається око - це звичайна міохімія. Причини прості - втома, кофеїн чи стрес. Якщо це не поширюється далі і не триває довго - хвилюватися не треба.

Кава, фото: Знай.ua

Ще одна поширена ситуація - бажання негайно йти до вбиральні після кави. Причина - це природна реакція шлунка та кишківника, активована кофеїном. Вночі організм голодує, тож ранкова кава активує травлення.

Іноді нам важко дихати під час розмови. Це не завжди про проблеми з легенями. Можливо, ви дихаєте неправильно - верхньою частиною грудної клітки, а не діафрагмою. Причини можуть бути в стресі, тривозі або навіть поганій поставі.

Уночі ми часто відчуваємо тривогу. Це не просто думки, а й фізіологія. Ввечері знижується рівень кортизолу - гормону, що зменшує біль і набряки. Також тіло стає чутливішим до подразників, тому неприємні відчуття посилюються саме вночі.

Ще одна реакція - потовиділення від емоцій. Ваші долоні, спина чи підошви пітніють через емоційне напруження. Це робота нервової системи, яка готує тіло до "боротьби або втечі".

Як відіпрати речі від запаху поту, скріншот: YouTube

Ці реакції можуть здаватися незрозумілими, але насправді тіло працює правильно. Якщо симптоми не минають або розвиваються - краще звернутися до лікаря.

Пам’ятайте, це корисно розуміти своє тіло, а не панікувати. Усе в порядку, поки не виникає справжнього дискомфорту чи тривалої дії симптомів.

"Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця."

Раніше ми повідомляли, як безпечно позбутися закладеності носа без крапель та таблеток.

Як виявити рак кишечника: головні симптоми, після яких краще побігти до лікаря - детальніше на Знай.ua.

Джерело матеріала
loader
loader