Ярослава Магучіх отримала «срібло» на етапі Діамантової ліги
Ярослава Магучіх отримала «срібло» на етапі Діамантової ліги

Ярослава Магучіх отримала «срібло» на етапі Діамантової ліги

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виборола срібло на етапі Діамантової ліги у шведському Стокгольмі. Як повідомляє «Суспільне. Спорт», українка розпочала змагання впевнено і з першої спроби взяла висоту 1,95 м, 1,97 м та 1,99 м. Проте під час спроби 2,01 м у спортсменки виникли труднощі.

Магучіх двічі не змогла виконати стрибок, після чого перенесла третю спробу на 2,03 м, яка також виявилась невдалою. Ще одна українка Юлія Левченко зі вдалою спробою в 1,91 м стала четвертою. Перемогу здобула австралійка Нікола Оліслагерс, яка з першої спроби взяла висоту 2,01 м.

Коментуючи свій виступ, Магучіх наголосила, шо попри результат задоволена своєю формою напередодні головних змагань сезону — чемпіонату світу-2025. 

- "Сьогодні, на жаль, не показала такий високий результат, який хотілося б. Але все одно рада, бо продовжую входити у форму перед головним стартом сезону — чемпіонатом світу у вересні, - розповіла вона.

Спортсменка додала, що під час розбігу зробила «дуже багато помилок», через що «не впоралася трохи».  

  • 18 травня  Ярослава Магучіх стала переможцем "золотого" етапу Континентального туру в Токіо. 
  • 10 травня Ярослава Магучіх стала переможцем What Gravity Challenge, побивши світовий рекорд
  •  
Джерело матеріала
loader
loader