/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F16f0db4691b8783b8fd29ed0c72759be.jpg)
Міністерка США виступить у Польщі за лічені дні до виборів президента
Міністерка внутрішньої безпеки США Крісті Ноєм виступить на консервативній конференції CPAC в Польщі за кілька днів до другого туру президентських виборів у країні.
Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє агентство AFP.
Ноем заявлена організаторами Конференції консервативної політичної дії (CPAC) – щорічним зібранням американських консерваторів, яке відбудеться неподалік Жешува 26-27 травня – як "спеціальна гостя" заходу.
Серед інших спікерів– колишній прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький і Корі Левандовський, керівник передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа у 2016 році.
Ноем курує імміграційну та митну службу США і відіграє ключову роль у реалізації міграційної політики адміністрації Трампа.
Зазначимо, що конференція CPAC у Польщі відбудеться за лічені дні до другого туру президентських виборів 1 червня, в яких бере участь директор Інституту національної памʼяті Кароль Навроцький – кандидат, з яким раніше зустрівся Трамп.
У 2022, 2023 і 2024 роках CPAC проводила свої заходи в Угорщині.
Її прем’єр Віктор Орбан на заході 2022 року назвав Угорщину "бастіоном консервативних християнських цінностей в Європі" і закликав американських консерваторів перемогти "домінування прогресивних лібералів у суспільному житті".
