/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F1a25d6509f53f2ee6689f216855d19a2.jpg)
Сусіди ахнуть від небувалого врожаю: три сорти кабачків, які перенесуть спеку
Головне:
З кожним роком літо в Україні стає все більш посушливим і спекотним. Щоб не залишитися без врожаю, варто звернути увагу на сорти кабачків, які стійкі до високих температур.
Названо три перевірені сорти кабачків, які добре переносять спеку і стабільно плодоносять навіть в екстремальних умовах, пише видання На пенсії.
Кабачок сорту Отаман
Цей сорт виділяється циліндричною формою плодів світло-зеленого кольору з білими цятками. Його головні переваги - швидке дозрівання і соковита, хрустка м'якоть.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fd8321a43a96855f08e78fd3e5a1e7a88.jpg)
Кабачок сорту Аскольд
Плоди цього сорту - подовжені і злегка ребристі. Кабачки Аскольд відрізняються стійкістю як до спеки, так і до багатьох хвороб.
Кабачок сорту Анна
Відмітна риса цього сорту - короткий період вегетації та компактні плоди циліндричної форми.
Дивіться відео - найкращі дні для посіву кабачків
Кабачки належать до теплолюбних культур, тому їхній посів варто розпочинати тільки після настання стабільного тепла. Як зазначається в матеріалі YouTube-каналу Дім та присадибна ділянка, оптимальний час для посадки - коли температура ґрунту досягає не менше 13 °C, а денне повітря прогрівається до 18-22 °C.
Якщо ви плануєте вирощувати кабачки у відкритому ґрунті, посійте насіння на розсаду приблизно за 3-3,5 тижні до передбачуваного пересаджування на постійне місце - чи то теплиця, чи то город, зазначають фахівці.
Крім погодних умов, досвідчені городники рекомендують враховувати і місячний календар. Вважається, що найсприятливіший час для посіву - період Місяця, що зростає, особливо коли він перебуває в знаках Зодіаку, які вважаються родючими.
Вирощування кабачків через розсаду допомагає отримати врожай раніше. Цей спосіб особливо актуальний у регіонах з прохолодним кліматом або при затяжній весні, коли прямий посів у ґрунт може бути ризикованим. Крім того, розсадний метод сприяє більш високій врожайності, відзначають досвідчені садівники.
Щоб прискорити проростання насіння, перед посадкою його рекомендується замочити на 1-2 години в теплій воді. Додавши у воду трохи фітоспорину, ви одночасно знезаразите насіння - особливо це важливо, якщо воно не пройшло заводську обробку.
Якщо ви бачите маркування F1 на упаковці, це означає, що насіння - гібридне. Такі рослини, як правило, дають вищий урожай, стійкіші до хвороб і погодних стресів, а також раніше починають плодоносити, додали експерти.
Більше новин:
Що відомо про сайт На пенсії
Інформаційний портал, на базі популярного друкованого видання - газети "На пенсії". На сайті публікуються корисні поради на всі випадки життя.
