/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F432%2F726d8fd83a6c21b23bb30726395af9de.jpg)
Десантники ЗСУ пішли штурмом на російські позиції, а п'яний окупант це проспав – відео
Українські десантники розпочали штурмові дії на позиції росіян, а п'яний військовий РФ це проспав. Про це повідомило командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України і показало відео.
Під час українського штурму оператори безпілотників стали свідками "справжньої російської тактики": один із окупантів спав у нетверезому стані і провалив завдання спостереження за підрозділами ЗСУ.
Читайте також
Путін готує нову хвилю війни: що відомо про російський наступ 2025 року
"Його командир вирішив провести миттєве "бойове злагодження" за допомогою ніг і прикладу автомата. Росіяни настільки захопилися своїми "внутрішніми питаннями", що наші оператори просто не витримали цього спектаклю і завершили дійство феєричним скиданням з БпЛА", – написали у ДШВ.
- 9 квітня головком Сирський заявив, що Росія фактично розпочала наступ на Сумську та Харківську області.
- За даними військових, армія РФ намагається вийти на адміністративну межу Донецької та Дніпропетровської областей до 9 травня.

