/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4399fa31453011f488049b050fb06031.jpg)
Чому підлога постійно липка після миття: список помилок, які роблять всі
Часто боротьба з брудною й липкою підлогою буває нескінченна, а вся річ у тому, що ви просто навіть не здогадуєтеся про те, яких банальних помилок допускаєтеся, пише 24 Каналз посиланням на Ukr.Media. Розповідаємо про найпопулярніші з них.
Надлишок засобу для миття підлоги
Чим більше концентрату у воді, тим більше підлога стає липкою, оскільки надлишки засобу не вимиваються, а залишають по собі липку плівку. Використовуйте лише один ковпачок засобу й не перебільшуйте.
Змішування несумісних засобів
Не варто поєднувати різні хімічні засоби, оскільки вони дадуть неправильну реакцію, тож замість чистої підлоги утвориться наліт та розводи.
Помилки в митті підлоги / Фото Pexels
Холодна вода
Певні засоби для миття підлоги потребують теплої води для розчинення. У холодній воді вони кристалізуються й осідають на поверхні. Більшість спеціальних засобів працюють при температурі води 30-40°C.
Відсутність повторного миття
Після першого миття підлоги, її потрібно промити другий раз чистою водою, оскільки залишки можуть притягувати бруд. Потрібно лише набрати відро чистої води й протерти підлогу ще раз.
До речі! Є один чудовий спосіб, який ідеально відмиває вікна. Більше про це читайте в нашому матеріалі.
Стара швабра
Волокна старої швабри залишають на тканині мікрочастинки, які створюють ефект липкості. Щоб цього уникнути, міняйте насадки кожних 2 – 3 місяці.
Щоб був ідеальний результат після миття підлоги, увімкніть вентилятор та відкрийте вікно. Швидке висихання запобігатиме осіданню пилюки на підлогу.
