
США випробовують конкурента нейроімпланта Neuralink: у чому його особливість
Студія Массачусетського інституту технологій Precision Neuroscience, яка працює над розробкою нейроімпланту, отримала дозвіл від FDA для проведення тривалих випробувань свого кортикального інтерфейсу, відомого як Layer 7. Ця ультратонка матриця містить 1024 електрода і може взаємодіяти з мозковою активністю.
Попередні тести нейроімпланту дозволяли тримати матрицю в мозку лише протягом години, тоді як новий дозвіл дозволяє зберігати її до 30 днів. Це дозволить більш докладно вивчити пристрій та покращити його функціонал. Апаратура Layer 7 має форму тонкої жовтої стрічки, яка плавно прилягає до мозкової поверхні, що не пошкоджує тканини.
Очікується, що Layer 7 здатна допомогти хірургам в картуванні мозкової активності, а також керувати зовнішніми пристроями для пацієнтів з важкими порушеннями. Ця технологія може стати надією для людей, які втратили можливість рухатись або говорити. Деталі використання нейроімпланту в клінічних умовах наразі вивчаються.
Цей успіх Precision Neuroscience став конкуренцією до вже відомого проєкту Neuralink Ілона Маска. Раніше повідомлялося, що швейцарський мозковий чіп виявився більш ефективним, але новий кортикальний інтерфейс продемонстрував потенціал конкурувати з ним.

Про що "говорять" дельфіни: сенсаційне відкриття дослідників

Місяць повільно віддаляється від Землі: чи загрожує нам його втрата

ЦРУ знайшло інопланетян: названо місце розташування бази прибульців

Істота з найбільшим серцем здатна виживати за температури 400°C

iPhone 17 Air стане першим смартфоном Apple з акумулятором нового типу

На Марсі вперше побачили полярне сяйво неозброєним оком: у чому унікальність відкриття NASA
