/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F30a8d7722de235d4c92f9b36ef046251.jpg)
Готуються до пограбування: генерал-лейтенант пояснив позицію США щодо України
Про це в етері 24 Каналу зазначив військовий експерт, генерал-лейтенант, засновник фонду "Закриємо небо України" Ігор Романенко, наголосивши, що Кремль відкинув позиції США, а обговорив тільки ті пункти, які йому було вигідно.
Які умови додатково висуває Росія?
Росії вигідні пункти щодо режиму тиші на морі, звідки вона була вимушена забрати залишки свого флоту через побоювання нових влучних ударів з боку України по її ракетоносіях. Вигідно росіянам і припинення вогню саме по енергооб'єктах, аби Україна не била по їхніх заводах, які забезпечують її окупаційну армію паливно-мастильними матеріалами.
Військовий експерт наголосив, що росіяни діють як їм заманеться, ще й висувають додаткові умови: підключення до SWIFT, зняття санкції щодо продажу сільськогосподарської продукції.
"Виникає запитання, а що ж відбувається і навіщо нам такий з боку спостерігач в особі США, який Україні нічого не дає, натомість дає Росії. До того ж займається підготовкою до пограбування української економіки та надр", – озвучив Романенко.
Як на тлі поведінки США слід діяти Україні?
Військовий експерт розкритикував новий проєкт угоди про видобуток корисних копалин, адже, з його слів, американці цим документом хочуть забрати на віки вічні всі українські надра, придбати ядерну енергетику. Зараз постає запитання, яким чином Україна має відповідати на такі дії з боку Сполучених Штатів.
США, як зауважив військовий експерт, продовжують розігрувати виставу, що вони не розуміють, хто у російсько-українській війні є агресором, а хто жертвою. Крім того, надсилають Віткоффа, якому заносять російський наратив, який він спільно з Трампом і своєю командою розносить по всьому світу.
Треба зупиняти підписання угоди про корисні копалини, бо вона кабальна. США надумали, що в України є перед ними борги, яких немає. Брехня на брехні звучить. Зовсім нема позитивних зрушень,
– підкреслив Романенко.
На його думку, Україні не варто розглядати можливість укладання угоди про корисні копалини доки не буде з'ясоване питання, чим же США допоможуть їй в першу чергу стосовно безпеки. На поточний час складається дуже важка ситуація, тому, зі слів Романенка, треба співпрацювати з Європою і чітко відстоювати свої позиції.

