/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F927ce3608e7037164825b342a0e299a9.jpg)
Суд у справі про вбивство Фаріон переглянув відео з місця злочину
Про це повідомляє «Суспільне», передає Укрінформ.
Зазначається, що підозрюваного В’ячеслава Зінченка привезли до суду у шоломі та бронежилеті. Засідання розпочалося о 11:00.
У суді досліджували відеодокази, зокрема, переглядали відео слідчих із місця вбивства Фаріон.
Адвокат В’ячеслава Зінченка Юрій Немировський поставив під сумнів дату зйомки, тобто вечір вбивства, 19 липня 2024 року. За його словами, відповідно до погоди, відео, ймовірно, зняли у інший день.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8cadee9ca2901769192bc7432e210162.jpg)
Немировський також прокоментував момент на відео, де відбувається одорологічна експертиза.
«У нашому випадку оперативно-слідча група впродовж двох з гаком годин вимірює відстані, знімає номери й абсолютно не квапиться здійснити один із головних і ключових моментів доведення версії обвинувачення і версії слідства, тобто зняття запахових слідів», — сказав адвокат і попросив суд це врахувати.
Під час перерви Зінченко сказав журналістам, що йому не пропонували пройти тест на поліграфі і додав, що планує давати свідчення у суді.
Також Зінченко розповів про затримання: «Спочатку якась людина в цивільному підійшла і дала мені по щоці й каже «давай пароль від телефону, бо телефон крадений», але потім вже нормально прийшов слідчий і все нормально пояснив».
Донька Ірини ФаріонСофія Особа сказала, що хоче, аби Зінченко пройшов тест на поліграфі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9339da1fb935aff46c9a3d447380d56f.jpg)
«Він був у Брюховицькому лісі, там переховував свої речі. Звичайно, що він буде заперечувати, що він в різних містах замовляв собі одяг. Він все буде заперечувати», — сказала вона.
Мама В’ячеслава Зінченка наполягала, що справа сфальсифікована, зокрема і відео, яке переглядають у суді.
Після завершення перегляду відео із місця вбивства Ірини Фаріон суд оголосив перерву до 26 березня.
Як повідомляв Укрінформ, Шевченківський районний суд Львова продовжив до 24 квітня термін тримання під вартою В'ячеслава Зінченка, підозрюваного у вбивстві громадської діячки, мовознавиці Ірини Фаріон.

