Росіяни 11 лютого вкотре масовано атакували ударними дронами Київську область, повідомив в. о. голови обласної військової адміністрації Микола Калашник. Він повідомив про наслідки та показав відповідні фото.
«В області працювали сили ППО. Є збиті цілі. Влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено», – повідомив Калашник.
Він додав, що в Бориспільському районі вибухова хвиля пошкодила дитячий садок та дві будівлі школи, одна з яких працює, іншу ще добудовують.
«У спорудах вибиті скління, вікна та двері. Також пошкоджено дитячий майданчик. Тут же пошкоджено приватний будинок», – додав Калашник.
За словами в. о. голови ОВА, заклади освіти вже наступного тижня мають почати свою роботу офлайн.
Нагадаємо, у ніч на 11 лютого війська РФ здійснили атаку на газову інфраструктуру України. Водночас очільник Міненерго Герман Галущенко зранку заявив, що для мінімізації можливих наслідків для енергосистеми застосовуються заходи екстрених обмежень електроенергії.
Зокрема, у Полтавській ОВА повідомили, що через ракетний удар росіян по області без газопостачання залишилися дев'ять населених пунктів Миргородського району. Згодом у «Нафтогазі» повідомили, що на Полтавщині росіяни пошкодили виробничі потужності компанії.