Пентагон удвічі збільшив кількість ЗМІ, які мають звільнити офісні приміщення
Пентагон удвічі збільшив кількість ЗМІ, які мають звільнити офісні приміщення

Пентагон удвічі збільшив кількість ЗМІ, які мають звільнити офісні приміщення

Пентагон розширює ротацію ЗМІ у своїх офісах, подвоївши кількість видань, які повинні звільнити робочі місця. Під скорочення потрапили такі впливові медіа, як CNN, The Washington Post та The New York Times.

Міністерство оборони США оголосило про подвоєння кількості медіаорганізацій, які мають звільнити свої робочі місця у Пентагоні в межах нового щорічного ротаційного медіапрограмування.

Про це пише Reuters.

Згідно з новим меморандумом, свої офіси у Пентагоні мають залишити CNN, The Washington Post, The Hill та The War Zone. Ці організації поки що не коментували рішення Міністерства оборони.

Минулого тижня у першому етапі цього процесу Пентагон уже оголосив про виселення The New York Times, NBC News, Politico та National Public Radio (NPR).

Новими медіаорганізаціями, які отримають доступ до офісів у Пентагоні, стали New York Post, Breitbart, Washington Examiner, Free Press, Daily Caller, Newsmax, Huffington Post, One America News Network (OANN).

Більшість цих видань мають консервативні погляди або підтримують президента Дональда Трампа, який вступив на посаду 20 січня 2025 року.

У меморандумі зазначається, що ця зміна спрямована на розширення доступу для інших медіа. Водночас усі «виселені» видання залишаються членами прескорпусу Пентагону, хоча більше не матимуть постійних офісів.

Асоціація преси Пентагону, яка представляє журналістів, що висвітлюють діяльність Міністерства оборони, різко розкритикувала це рішення. Вона заявила, що «шокована та глибоко розчарована» рішенням Пентагону подвоїти кількість видань, які мають покинути свої офіси, з чотирьох до восьми.

На думку аналітиків, зміни у складі акредитованих ЗМІ можуть посилити вплив консервативних видань, що підтримують чинну адміністрацію Трампа, і послабити присутність традиційних ліберальних медіа у центрі ухвалення рішень.

Фото: Reuters.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
США Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader
loader