В Словаччині почались протести проти уряду Фіцо
В Словаччині почались протести проти уряду Фіцо

В Словаччині почались протести проти уряду Фіцо


В Словаччині почались протести проти уряду Фіцо - Фото 1

Акції протесту проти чинного уряду країни організовує ініціатива Мир Україні та опозиційні політичні партії.

Протести проти політики уряду прем’єр-міністра Роберта Фіцо почалися в різних містах Словаччини  в пʼятницю ввечері, 23 січня. Гасло протестуючих – “Словаччина – це Європа”. Про це місцеве видання Aktuality.

Акції протесту проти уряду Фіцо у Словаччині організовує ініціатива Мир Україні та опозиційні політичні партії. Протести паралельно проходять у Польщі, Німеччині, Чехії та Ірландії.

Поліція у зв’язку з мітингами вжила заходів безпеки для забезпечення мирного і безпечного перебігу. Вона також закликала всіх поважати інструкції та заклики поліцейських на місцях і бути уважними до інших під час громадських зібрань.

В більшості словацьких міст на протести вийшли кілька тисяч людей: в Кошице ЗМІ нарахували 15 тисяч учасників. 

В окремих містах анонсували контракції під гаслом “Словаччина – не Україна”, проте, наприклад, у Братиславі на таку акцію прийшло лишень 40 людей.

Нагадаємо, експерти у галузі психіатрії та психології звернулися з відкритим листом до прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо, в якому висловили занепокоєння щодо його емоційного та психологічного стану, порадивши провести корекцію політичної поведінки або взагалі відмовитися від політики. 



Теги за темою
Україна Новини політики Протест
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader