На Київщині виготовляли "каву" під відомими світовими брендами
На Київщині виготовляли "каву" під відомими світовими брендами

На Київщині виготовляли "каву" під відомими світовими брендами

На Київщині виготовляли "каву" під відомими світовими брендами

Фальсифікат збували на ринках та інших точках продажу.

На Київщині правоохоронці припинили діяльність нелегального цеху, де виготовляли та збували каву під відомими світовими брендами. Про це 13 січня повідомила Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, організатором незаконного бізнесу виявився місцевий житель. Не маючи необхідних договорів, ліцензій чи дозволів на використання популярних торгових марок, він разом зі спільниками налагодив масштабне виробництво та збут фальсифікованої кави.

Підроблену продукцію реалізовували через інтернет, у роздрібних точках продажу та на місцевих ринках.

Під час обшуків правоохоронці вилучили: обладнання для виготовлення, обробки та фасування кави; поліграфічне обладнання для створення упаковок; понад 4,5 тисячі упаковок фальсифікованої кави; майже 140 мішків кавової продукції без маркування; чотири автомобілі преміум-класу та дві вантажівки вартістю 8 млн грн; готівку на суму близько 70 тис. доларів США; комп’ютерну техніку, мобільні телефони, документацію та чорнові записи.

Загальна вартість вилучених товарів та обладнання оцінюється у 20 млн грн.

Після проведення судової експертизи у сфері інтелектуальної власності буде вирішено питання про повідомлення підозри організаторам злочинної схеми.

Це не перший випадок викриття підпільного виробництва на Київщині. Раніше у Києві було припинено незаконне виготовлення оливкової олії та соусів під марками відомих італійських брендів. У Полтавській області викрили підпільне виробництво сигарет. 

Доходить до абсурду — щоб придбати легальну пачку сигарет, доводиться витрачати додатковий час і чималі гроші. Водночас ділки від торгівлі заробляють уже не тільки на підробках, а й на «білому» товарі. Докладніше про боротьбу з тіньовим ринком читайте у статті Сергія Следзя "Непідроблена пачка "Мальборо" за 750 грн: розплата за масове споживання дешевого контрафакту".

Джерело матеріала
loader
loader