Керівництво Apple не вважає за необхідне скасовувати в компанії програми різноманітності, рівності та інклюзії
Керівництво Apple не вважає за необхідне скасовувати в компанії програми різноманітності, рівності та інклюзії

Керівництво Apple не вважає за необхідне скасовувати в компанії програми різноманітності, рівності та інклюзії

Рада директорів компанії стверджує, що Apple — роботодавець з рівними можливостями і не допускає дискримінації при підборі, наймі, навчанні або просуванні по службі.

Рада директорів Apple рекомендує інвесторам проголосувати проти пропозиції акціонерів скасувати програми різноманітності, рівності та інклюзії (DEI). Про це повідомляє Reuters.

З такою рекомендацією рада директорів компанії виступило після того, як Національний центр публічної політики надіслав їй листа, в якому навів нещодавні рішення Верховного суду відносно DEI. У ньому йдеться про те, що DEI створює «судові, репутаційні та фінансові ризики для компаній» і може зробити Apple більш вразливою до судових позовів. У компанії відповіли, що вони мають добре налагоджену програму і що пропозиція не є необхідною. 

«Apple — роботодавець з рівними можливостями і не допускає дискримінації при підборі, наймі, навчанні або просуванні по службі на будь-якій підставі», — стверджують у Раді директорів Apple.

Раніше повідомлялось, що компанія Meta припиняє свої програми різноманітності, рівності та інклюзії, включаючи програми найму, навчання та відбору постачальників для компанії. «Правовий і політичний ландшафт навколо зусиль із забезпечення різноманітності, рівності та інклюзивності у Сполучених Штатах змінюється», —  зазначила Джанелл Гейл, віцепрезидентка відділу кадрів Meta. Вона також послалась на нещодавні рішення Верховного суду США, які «сигналізують про зміну» того, як американські суди будуть підходити до програм DEI в майбутньому. «Термін "DEI" також став предметом обвинувачення, частково тому, що дехто розуміє його як практику, яка передбачає переваги одних груп перед іншими», — пояснила віцепрезидентка відділу кадрів Meta.

Нагадаємо також, що генеральний директор Meta Марк Цукерберг оголосивпро зміни в підходах до модерації контенту в соціальних мережах корпорації «з огляду на зміну політичного та соціального ландшафту». Meta припинить свою програму фактчекінгу за участі організацій — довірених партнерів і замінить її системою, керованою спільнотою користувачів, схожою на «Нотатки спільноти» в соцмережі X.

Фото: Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
США Apple
Джерело матеріала
loader
loader