
Законопроєкт про заборону транзиту російської нафти: в Угорщині відреагували на ініціативу
Реакція Угорщини
Так міністр заявив, що МЗС України досить агресивно відреагувало на новину про зростання цін на природний газ внаслідок припинення транзиту українського газу, пише 24 канал з посиланням на його допис.
Петер Сійярто додав, що на сайті українського парламенту зареєстровано законопроєкт, який спрямований на закриття перевезення природного газу та нафти з Росії під час воєнного стану. Сійярто зазначив, що у зв'язку з цим треба "з повагою звернути увагу наших українських колег на те, що є права та обов'язки".
Він пояснив, що реальність полягає у тому, що в державах-членах ЄС приймають одноголосно рішення про набір нових членів. Тобто необхідно, аби кожна держава-член проголосувала "за".
Права: суверенне право кожної країни вирішувати, звідки і на якому шляху вона везе енергоносії, необхідні для своєї роботи. Ніхто не може сказати про це зовні. Ніхто не має права примушувати інші країни дорожчі, небезпечні закупівлі енергії,
– написав політик.
Водночас він повідомив, що до обов'язків належить те, що країна, яка укладає угоду про асоціацію з ЄС і навіть хоче стати його членом, має сприяти енергетичній безпеці Євросоюзу, надаючи транспортні шляхи.
Зауважте! Саме тому, згідно зі слів представника Угорщини, закриття маршрутів транспорту природного газу та нафти є неприпустимим і суперечить очікуванням інтеграції ЄС.

ДТЕК «Енерго» пройшов сертифікацію на відповідність міжнародному екологічному стандарту

Для інтеграції до європейського ринку слід скасувати прайс-кепи – Всеукраїнська енергетична асамблея

Хмельниччина зменшила експорт зерна, молока та м'яса

В Україні не виробляється обладнання для переробки фундука

У Тульській області РФ уражено хімічне підприємство «Азот»

Kernel першим в Україні отримав товарну аграрну ноту
