Тайвань торік зазнавав понад 2 мільйони кібератак на день
Тайвань торік зазнавав понад 2 мільйони кібератак на день

Тайвань торік зазнавав понад 2 мільйони кібератак на день

Протягом 2024 року урядові департаменти Тайваню зазнавали в середньому 2,4 мільйона кібератак на день, за більшістю з яких стояв Китай.

Про це йдеться у пресрелізі Національного бюро безпеки Тайваню, передає Укрінформ.

Тайванська мережа урядових служб (GSN) у 2024 році зазнавала в середньому 2,4 мільйона кібератак на день, що вдвічі перевищує середній показник у 1,2 мільйона атак у 2023 році. Більшість атак приписують кібервійськам КНР.

Хоча багато з цих атак були ефективно виявлені і заблоковані, збільшення їх кількості свідчить про дедалі серйозніший характер хакерської активності Китаю, зазначили у безпековому бюро.

У 2024 році національна розвідувальна спільнота Тайваню повідомила про 906 випадків кібератак на державні установи та приватний сектор острова. Ця кількість зросла більш ніж на 20% порівняно з 2023 роком. Серед усіх цих випадків кібератак понад 80% становлять атаки на державні установи.

Крім того, торік кількість атак на комунікаційну сферу, переважно телекомунікаційну галузь, зросла на 650%, тоді як число кібернападів на транспортну сферу та оборонний ланцюг поставок зросло на 70% та 57% відповідно.

У пресрелізі йдеться, що Китай атакує електронну пошту тайванських держслужбовців, намагаючись викрасти конфіденційну інформацію. Крім цього, хакери застосовують низку методів, такі як постійні погрози і фішингові листи, для проникнення і викрадення даних з оборонного ланцюга постачання Тайваню та інтернет-провайдерів.

У Національному бюро безпеки Тайваню зазначають, що КНР також здійснює атаки на тайванських виробників, використовуючи програми-вимагачі та інші методи кіберзлочинності. Також хакери Китаю здійснюють DDoS-атаки на транспортний і фінансовий сектори острова.

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді минулого року у кіберкомандуванні США зафіксували спроби китайських хакерів заздалегідь отримати незаконний доступ до критичної інфраструктури Сполучених Штатів, щоб у разі потенційного конфлікту завдати удару і вивести з ладу ключові американські оборонні об’єкти.

Теги за темою
Китай
Джерело матеріала
loader