Керуємо ПМС через раціон: продукти для зняття болю та стресу
Керуємо ПМС через раціон: продукти для зняття болю та стресу

Керуємо ПМС через раціон: продукти для зняття болю та стресу

ПМС – це не просто дратівливість та біль, а й реальні зміни в тілі, які потребують уваги. Одним із способів покращити самопочуття у цей період є правильне харчування.

Vogue розповів, що їсти, щоб полегшити симптоми ПМС і почуватися краще.

1. Вода та легкі продукти

У цей час важливо стежити за рівнем рідини в організмі. Часто під час ПМС може бути затримка води, через яку почуваєшся здутою. Щоб зменшити це, важливо пити достатньо води і їсти продукти з високим вмістом води, такі як огірки, кавун та апельсини.

ПМС, скрін з відео

2. Омега-3 для полегшення запалення

Якщо вас турбують болі та запалення, можна додати до раціону більше продуктів з омега-3 жирними кислотами. Це такі продукти, як лосось, насіння льону, горіхи та авокадо. Омега-3 допомагає зменшити запалення та полегшити хворобливі відчуття.

3. Магній зниження напруги

Магній допомагає розслабити м'язи та зменшити нервозність. Продукти з магнієм, такі як банани, горіхи, шпинат і чорний шоколад можуть допомогти вам розслабитися і знизити рівень стресу.

4. Складні вуглеводи для стабільного рівня цукру

Складні вуглеводи, такі як вівсянка, гречка та картопля, допомагають підтримувати рівень цукру в крові стабільним, що знижує дратівливість та втому. Ці продукти дають енергію тривалий час і викликають різких стрибків цукру, що особливо важливо під час ПМС.

Затримка місячних. https://telegraf.com.ua/

5. Уникайте занадто багато солі та цукру

Сіль може сприяти затримці рідини, а цукор коливанням рівня цукру в крові, що посилює симптоми ПМС. Краще уникати оброблених продуктів та солодощів, щоб не посилювати неприємні відчуття.

Правильне харчування може суттєво покращити ваше самопочуття під час ПМС. Якщо ви помітили, що певні продукти допомагають вам почуватися краще, додавайте їх до раціону, а якщо якісь – посилюють симптоми, намагайтеся їх уникати.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед ухваленням рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Крім того, Знай.ua повідомляв, можна старіти без деменції: які кроки вбережуть від слабоумства

Джерело матеріала
loader