Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету
Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету

Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету

Військові Південної Кореї у відповідь на останні ракетні випробування КНДР провели навчання із запуском у бік Жовтого моря балістичної ракети «Хенму-2» (Hyunmoo-II).

Про це із посиланням на південнокорейський Об’єднаний комітет начальників штабів (JCS) повідомляє Yonhap, передає Укрінформ.

Тренування з бойовими стрільбами відбулися в четвер у західному прибережному окрузі за 108 кілометрів від Сеула.

За їх сценарієм, південнокорейський ракетний підрозділ запустив балістичну ракету малої дальності «Хенму-2» у відповідь на ракетний обстрілз боку армії КНДР. Ракета вразила морську ціль, що імітувала ракетну установку Північної Кореї.

«За допомогою цих навчань із бойовою стрільбою наші військові продемонстрували свою тверду рішучість відповісти на будь-яку провокацію Північної Кореї, а також спроможність завдавати точних ударів по джерелах провокації противника», – заявили корейські військові.

В JCS додали, що разом із американськими союзниками продовжують уважно стежити за військовою діяльністю Північної Кореї та підтримувати сили в готовності до негайної відповіді на будь-які провокації Пхеньяна.

КНДР за останній тиждень провела два ракетні випробування, запустивши 30 жовтня міжконтинентальну балістичну ракету великої дальності, а 3 листопада здійснивши пуски щонайменше семи балістичних ракет малої дальності.

Особливістю балістичної ракети є великий кут запуску і політ по некерованій балістичній траєкторії з виходом за межі атмосфери планети, після чого її двигун вимикається, натомість починає працювати система наведення бойової частини, яка продовжує політ до цілі.

Перевагою такої ракети є малий час підльоту (менш ніж пів години за міжконтинентальної дальності) і велика швидкість бойової частини, що дуже ускладнює її перехоплення навіть сучасними системами протиракетної оборони.

Як повідомляв Укрінформ, президент Південної Кореї Юн Сок Йоль заявив, що не виключає надання зброї безпосередньо Україні.

Фото:  південнокорейський Об’єднаний комітет начальників штабів

Теги за темою
КНДР
Джерело матеріала
loader
loader