/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F173ffdd931ca379c00f4fc7adb22de4b.jpg)
Світ допускає спробу Росії атакувати НАТО: чому нова війна може початися з Білорусі
Про це йдеться у матеріалі 24 Каналу – ""Інтеграл" смерті: Білорусь виготовляє мікросхеми для російських ракет – документи".
Як Росія може використати Білорусь для нападу на НАТО?
Білорусь давно вже не є "нейтральною стороною", яку буцімто втягнули у війну. Вона – безпосередній союзник Росії та співучасник агресії проти України, а її інфраструктура – на кшталт НПЗ чи військових баз – цілком легітимні воєнні цілі.
Розміщення ядерної зброї, передача комплексу "Орешник" чи присутність російських інструкторів-найманців мають на меті не Україну, а тиск на Європу. Це – спроба залякати країни ЄС, які вже стикалися з гібридною агресією з боку Кремля та Мінська.
Багато західних урядів переконані: у найближчі роки Росія може спробувати атакувати країни НАТО – хоча б непрямо. Один із можливих сценаріїв – вторгнення до Балтії силами нібито "неконтрольованих угруповань", що прорвуться з території Білорусі. Це дозволило б Путіну уникнути прямої відповідальності й реакції НАТО. Ознаки цього вже є: зокрема, нещодавнійінцидент із проникненням "Герберів" у Литву з білоруського боку.
Якщо реакції на це не буде, наступного разу на Литву можуть полетіти вже не дрони-приманки, а справжні "Шахеди". Тим часом поки Захід зволікає з рішеннями про переозброєння, автократії світу – Росія, Білорусь, Китай, Іран і Північна Корея – стрімко розширюють виробництво та вдосконалюють засоби вбивства.
І доки злочинці не отримують належного покарання, вони тільки нарощуватимуть темпи. Рано чи пізно навіть найдорожчі системи ППО можуть виявитися безсилими проти армій примітивної, але масової зброї.

