Про це він розповів у своєму блозі.
«Виявляється, ми просили Tomahawk. І ось тут Шейтельману є чим пишатися. Все-таки Шейтельман у якихось речах великий провісник. У мене таке відчуття, що я прямо складаю цілі напрями у цій війні. Ось мені навіть шкода, що я не вигадав, що треба бити по НПЗ. Я весь час казав, що давайте бити по військових училищах, і це ми зробили вперше нещодавно, про НПЗ я першим не вигадав, і спиртзаводи я теж не винайшов. Але я винайшов, що треба просити Tomahawk. Я це сказав минулого літа, що наступним етапом будуть ракети Tomahawk», - розповідає Михайло Шейтельман.
І справді виявилося, констатує він, що у таємній частині Плану перемоги ми просимо у США ракети Tomahawk як складову неядерного пакету стримування в одному із пунктів запропонованого Плану перемоги. Принагідно експерт нагадує, що Tomahawk можуть вражати ціль на відстані більше 1500 км, ну, навіть майже 2400, тому що є різні модифікації, що у 7 разів далі, ніж ATACMS.
«Співрозмовник The New York Times, чиновник США, охарактеризував прохання Києва як абсолютно нереалістичне. Ну, знаєте, нереалістична мета… А то, можна подумати, отримати від вас великокаліберну артилерію було реалістичною метою. Ви ж нам збиралися тільки каски давати правильно? А то, можна подумати, від вас отримати танки було реалістичною метою? Чи HIMARS були реалістичною метою? А, можливо, F-16 були реалістичною метою? А, можливо, планувальні французькі бомби чи Mirage? Це все було реалістичною метою? Ні. Ось і Tomahawk також прийдуть», - коментує Михайло Шейтельман.
До того ж, додає він, у Tomahawk є, звичайно, свої переваги, ці ракети використовували у всіх війнах, починаючи з 1983 року, коли були прийняті на озброєння, і США бомбардували і Лівію, і Сербію, і Ірак, тобто у всі війни – це основна така бойова ракета.
Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, що відбувається на Запорізькому напрямку.