Користь болгарського перцю: які вітаміни містять жовтий, зелений і червоний перець
Користь болгарського перцю: які вітаміни містять жовтий, зелений і червоний перець

Користь болгарського перцю: які вітаміни містять жовтий, зелений і червоний перець

Перець досить універсальний у приготуванні, а вміст корисних речовин, з низьким вмістом калорій робить його буквально одним із кращих овочів.

Користь болгарського перцю

Болгарський перець містить велику кількість вітамінів А і С, які зміцнюють імунну функцію та сприяють здоров'ю шкіри. У ньому багато антиоксидантів, які борються з вільними радикалами, знижуючи ризик хронічних захворювань.

Перець особливо корисний тим, що містить багато вітаміну С, його споживання допоможе зміцнити імунну систему. У ньому також є вітамін А, який підтримує зір та знову ж таки імунну систему, а вітамін В6 покращує роботу мозку.

Червоний перець не містять шкідливих для здоров'я жирів і має низький вміст калорій, тож він може допомогти зі схудненням, – каже дієтологиня Арчана Батра.

Який перець обрати

Червоний болгарський перець особливо багатий антиоксидантами, такими як бета-каротин і лікопін, які зменшують запалення та знижують ризик хронічних захворювань, таких як рак і хвороби серця.

Зелений болгарський перець багатий вітаміном С, необхідним для підтримки імунітету та утворення колагену, містить вітамін К, який сприяє здоров'ю кісток і серця, а вітамін А покращує зір і сприяє здоров'ю шкіри.

А ще зелений перець містить фолієву кислоту (вітамін B9), який підтримує поділ клітин і синтез ДНК, і калій, який допомагає регулювати артеріальний тиск.

Завдяки вмісту клітковини зелений болгарський перець допомодже профілактувати захворювання травної системи, таких як рак товстої кишки та запальні захворювання кишківника (IBD).

Жовтий болгарський перець багатий вітамінами С, А та В6, які відіграють значну роль у роботі імунної системи, для здоров’я зору та роботи мозку. Він теж містить фолієву кислоту і калій, які сприяють здоров’ю серця та функції клітин.

Жовтий перець має протизапальні властивості, зокрема завдяки каротину. Це допомагає захистити клітини від пошкодження і запобігти дегенеративним захворюванням.

Джерело матеріала
loader
loader