"Рома" з голом Довбика обіграла "Динамо" у Лізі Європи

Українець приніс римлянам перемогу.

У четвер, 24 жовтня, у Римі на "Стадіо "Олімпіко" у рамках третього туру основного раунду Ліги Європи італійська "Рома приймала київське "Динамо".

Шовковський здивував стартовим складом на поєдинок. Наставник киян вирішив перед недільною зустріччю з "Шахтарем" ротувати футболістів, а з перших хвилин на полі з'явилися Нещерет, Рубчинський, Герреро, Біловар та Михайленко.

Старт поєдинку видався спокійним і також спокійно римляни вили вперед – Михавко потягнув за шорти у штрафному майданчику Бальданці, а український форвард "Роми" Артем Довбик точно реалізував пенальті.

Експериментальний склад киян після пропущеного голу зумів створити два відмінні гольові шанси – спочатку Тимчик під лівим кутом із вбивчої позиції пробив повз дальній кут, а після Герреро влучив у воротаря.

Далі підопічні Шовковського навіть зуміли відправити м'яч у сітку, проте у Волошина рефері зафіксував офсайд.

У другому таймі Шовковський кинув у бій лідерів Шапаренка, Ваната, Кабаєва та Буяльского, проте врятувати результат команді не вдалося – 1:0.

"Рома" – "Динамо" – 1:0

Гол: Довбик, 23 (з пенальті)

"Рома": Свілар, Анхеліньйо, Ндіка, Ермосо, Залевськи, Кане, Ле Фе (Крістанте, 53), Челік, Пізіллі (Пеллегріні, 68), Бальданці (Дібала, 68), Довбик (Шомуродов, 53)

"Динамо": Нещерет, Михавко, Попов, Біловар, Вівчаренко, Рубчинський (Бражко, 63), Андрієвський (Шапаренко, 63), Михайленко (Буяльський, 81), Тимчик, Волошин (Кабаєв, 63), Герреро (Ванат, 69)

Попередження: Анхеліньйо – Михавко, Рубчинський, Кабаєв, Шапаренко.

Для "Динамо" це третя поразка у трьох матчах ЛЄ при нулі забитих голів.

Нагадаємо, "Динамо" у двох стартових матчах основного турніру Ліги Європи програло італійському "Лаціо" (0:3) та німецькому "Гоффенгайму" (0:2).

У наступному матчі Ліги Європи "Динамо" 7 листопада у Гамбурзі прийматиме угорський "Ференцварош".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" у боротьбі мінімально програв "Арсеналу" у Лондоні.