Деякі професії мають особливо негативний вплив на психічне здоров'я через великі обов'язки, психічний стрес і довгий робочий день, згідно з дослідженням, проведеним у Великобританії.
Про це повідомляє Sky News.
Найбільш стресовими професіями, згідно з опитуванням, є поліцейські, соціальні працівники та медсестри.
На першому місці - поліцейські: Близько 6,5 відсотків з 169 231 поліцейських повідомили, що мають проблеми з психічним здоров'ям через свою роботу. Це більш ніж удвічі більше, ніж у будь-якій іншій професії. Висока відповідальність, постійна небезпека та взаємодія з людьми створюють значне психічне навантаження. Рівень стресу серед поліцейських на 242% вищий, ніж у середньому по країні.
На другому місці - соціальні працівники. Близько 6 100 з кожних 100 000 соціальних працівників визнають, що їхня робота викликає стрес і депресію. Ця професія також є психічно виснажливою, оскільки вимагає постійної допомоги людям у складних ситуаціях.
На третьому місці в рейтингу - фахівці з питань соціального забезпечення та житла. Рівень стресу тут становить 1 900 випадків на 100 000 населення. Приблизно двоє з кожних 50 осіб, які працюють у цій сфері, скаржаться на пов'язану з роботою тривогу і психічну втому.
Дослідження провела компанія Claims.co.uk, яка спеціалізується на юридичних послугах з відшкодування збитків, пов'язаних з виробничими травмами. Вони проаналізували державну статистику щодо стресу та психічного здоров'я в різних сферах діяльності.
Тим часом, професіями з найнижчим рівнем стресу у Великій Британії є бухгалтери, менеджери з оплати праці та працівники бухгалтерії.
Натомість в Україні в умовах війни кожна професія приносить стрес, тривогу чи депресію, але як відомо, у довоєнний період часу, професіями, які приносять найбільший стрес, майже збігалися зі списком Великобританії.
Скоро у вас буде деменція, що до цього призведе- детальніше на Знай.ua.
Раніше ми повідомляли, вранці болить голова не тому, що ви не хочете йти на роботу, справжні причини болю.