Пропуск їжі може статися з різних причин: через брак часу, економію грошей, введення періодичного голодування та бажання схуднути. Однак, крім відчуття голоду та втоми, такі дії неодмінно вплинуть на ваше тіло та загальний стан здоров'я.
Щоб не голодувати та не втрати контролю, їжте кожні 4-5 годин та пам’ятайте, що сніданок має бути найпотужнішим, обід – середнім, а вечеря – легкою. Що саме відбудеться із тілом, якщо нехтувати цим принципом, розповіли в Eat This, Not That.
Втома
Пропуск їжі може заощадити час, проте зрештою призведе до втоми та зниження рівня цукру в крові. Таким чином, це може спричинити млявість і потребу в додатковому відпочинку.
Зміна настрою
Пропуск їжі впливає на рівень цукру в крові, що своєю чергою може спричинити втрату контролю над емоціями. Таким чином, ви можете відчути розгубленість, гнів, дратівливість та втому.
Переїдання
Пропуск їжі змушує організм прагнути оброблених та нездорових продуктів, що веде до переїдання і збільшення ваги. Хоча ви можете намагатися схуднути, це часто призводить до зворотного ефекту, тож залишайтеся послідовними в прийомі їжі, щоб уникнути зривів і переїдання.
Збільшення ваги
Пропуск їжі, особливо сніданку, може навпаки призвести до збільшення ваги. Ваш організм ефективніше накопичує жир, якщо ви вечеряєте пізно ввечері. Таким чином, важливо дотримуватись регулярного режиму харчування для контролю ваги.
РанішеOBOZ.UA розповів, яка їжа чудово вгамовує голод.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.