МІОК проведе Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл
МІОК проведе Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл

МІОК проведе Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) організував Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл для освітян з України та поза нею.

Захід запланований на 21-23 серпня у Львові, повідомляє Укрінформ з посиланням на анонс події. 

МІОК проведе Третій світовий форум українознавчих суботніх і недільних шкіл - Фото 1

Партнером форуму стала Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців (СКВОР СКУ). 

Цьогоріч форум присвячується пам’яті Анни Кісіль та Стефана Романіва – видатних лідерів Світового конгресу українців та діячів українського руху за кордоном.

СКУ на форумі представлятимуть голова СКВОР СКУ Любов Любчик та голова місії СКУ в Україні Андрій Шевченко. Загалом до події долучаться понад 200 учасників із 28 країн світу.

«Це подія, яка покликана об’єднати всіх, кому небайдужі питання української мови та українознавчої освіти у світі, комунікаційна платформа, яка ставить за мету знайти відповіді на виклики, що постали перед українською освітянською спільнотою за кордоном у зв’язку з повномасштабною війною та масовою еміграцією українців», – зазначають організатори. 

Присутні, зокрема, дискутуватимуть, про деколонізацію української освіти за кордоном; викладання предметів українознавчого циклу; нові виклики, які постали перед українським шкільництвом за кордоном; українську мову у світі сьогодні; та візію майбутнього української мови у світі.

Захід організовують для освітян з України та поза нею, практиків і науковців, представників влади та українських культурних центрів за кордоном, громадських діячів, усіх, хто цікавиться питаннями української освіти за кордоном.

Як повідомляв Укрінформ, Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) запросила освітян діаспори й українську спільноту світу на онлайн зустріч «Весняні обрядові ігри: походження, символіка, сьогодення». 

Теги за темою
Освіта
Джерело матеріала
loader
loader