Видання NV провело благодійний футбольний матч за участю зірок українського спорту та культури на потреби бригади Національної гвардії «Хартія». Про це повідомив у фейсбуці та у коментарі «Детектору медіа» головний редактор NV Віталій Сич.
У травні 2024 року з нагоди свого 10-річчя NV провів благодійний аукціон, де зібрав 13 млн грн для українських військових.
Одним із лотів на аукціоні було право зіграти благодійний футбольний матч проти зіркової команди бригади «Хартія». Виграв це право бізнесмен-забудовник Андрій Журжій зі своєю командою Inzhur. Він вніс 5,2 млн грн на фонд 13-ї бригади Національної гвардії України «Хартія».
Матч відбувся 5 серпня. Зіграли два тайми по 25 хвилин командами по шість гравців із замінами.
Перемогу з рахунком 9:7 здобув команда «Хартія». За неї зіграли президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко, головний тренер національної збірної Сергій Ребров, чемпіону світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик, поет і письменник Сергій Жадан, музикант Святослав Вакарчук, а також засновник бригади «Хартія» Всеволод Кожем'яко та її командир Ігор Оболенський.
Як розповів «ДМ» Віталій Сич, ідея благодійного матчу належить Святославу Вакарчуку. Він висунув її у спільному чаті з Сичем, Шевченком, Кожем’яком та Жаданом. За словами Сича, Усика та Реброва долучив до ідеї Андрій Шевченко.
«Після аукціону було складно визначити дату, щоб зібрати всіх в одному місці: Шевченко та Ребров були на Євро, Вакарчук гастролює, Усик тренується, хлопці з "Хартії" воюють. Тож це трохи диво, що таки вдалося зібрати всіх разом. І ми, і наші суперники на полі були приємно здивовані.
Зіграли дуже класну гру, ніхто не травмувався. Ну і головне, що бригада отримала потрібні їх кошти», — сказав Сич.
Фото: Олександр Ратушняк / NV
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.