/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2Fb148dff8aebc02046f0c8af3f1fa8f42.jpg)
Новий бюджетник Volkswagen показали з сучасним дизайном. Фото
Новий бюджетник Volkswagen ID.1 вже знаходиться у розробці. Німецький автовиробник готується презентувати доступний автомобіль наступного покоління. Новинку електричного сегменту показали із сучасним дизайном.
Європейські виробники один за одним анонсують дешеві електрокари. Та й китайські компанії погрожують вивести на ринок подібні моделі. Volkswagen готує свою відповідь. А дизайнер avarvarii показав свій варіант зовнішності перспективної машини.
Раніше у компанії розкрили перші деталі дешевого авто. Новий VW ID.1 прийде на зміну Volkswagen Up. Тобто машина вийде компактним хетчбеком.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F2a4d2d49b9526b3f1d803b551ab592b7.jpg)
І, як неважко здогадатися за назвою, новинка приєднається до лінійки ID та займе у ній базове місце. У компанії вважають, що автомобіль привабить молодих покупців.
Цьому сприятиме ціна до 20 000 євро. Через дешевизну оздоблення і оснащення Volkswagen ID.1 доведеться спростити - автопілота і найсучасніших технологій машина не отримає. Дебют заплановано на 2027 рік.
Нагадаємо, OBOZ.UA вже розповідав про нову недорогу електричну модель Kia.

