Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Грузії.
Зауважується, що Care Caucasus сприяє розширенню економічних можливостей українських біженців. За підтримки цієї організації вже 54 вимушених переселенців з України після проходження спеціалізованих курсів та грантової підтримки, отриманої від Care Caucasus, започаткували малий бізнес і досягли неабияких успіхів, зокрема і в Кахетії.
«Унікальне сільськогосподарське підприємство в с.Уджарма, яке спеціалізується на вирощуванні екзотичних тропічних фруктів у тепличних умовах, підприємство з пошиття одягу, включаючи дитячі костюми на замовлення з високоякісних матеріалів, прикрашеного символічними принтами та вишивкою, створення оригінального дизайну та ексклюзивних колекцій одягу у с.Руіспірі, виробництво мила ручної роботи, справжнього шедевра креативності та інновацій, а також продуктів харчування в м.Телаві – ось приклади успішної реалізації українцями власних бізнес-планів на території Грузії!», – розповіли у диппредставництві.
За словами першого секретаря посольства Тетяни Колотилової, на сьогодні власне малий бізнес є основним джерелом доходу для українських переселенців, які беруть участь у проєкті Care Caucasus.
Нагадаємо, у квітні 2024 року Грузія продовжила термін безвізового перебування українців до трьох років.
Photo: CARE Caucasus, Т. Колотилова