
Деокупація Криму продовжилась у День народження Сирського: військове зведення від Світана
Полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан у щоденному військовому зведенні на 24 Каналі розповів, що ЗСУ ударами по Криму привітали свого Головнокомандувача з Днем народження.
Удар по Саках
Світан зазначив, що удар по Саках у Криму – це вже традиційні прильоти по окупованому півострову. Удар по Саках було завдано ще в 2022 році. Нині в Криму була оголошена повітряна тривога, через балістичну загрозу, й цілком імовірно, що це були балістичні удари.
Удари були по 3 точках. Одна – основна – це Сакський аеродром. По ній уже неодноразово били наші засоби ураження. У районі Сак – це аеродром морської авіації та великий склад боєприпасів. Він також одна з головних цілей для виконання бойових завдань,
– зауважив льотчик-інструктор.
Удар по Джанкою
За словами полковника запасу ЗСУ, також було підтверджено, що кілька днів тому ЗСУ поцілили по російських ЗРК біля Джанкоя. У Джанкої є великий залізничний вузол, бо тут фактично сходиться залізниця з Херсонщини та Запоріжжя. Росіяни постійно розміщують тут ЗРК для захисту вузла, й постійно ЗСУ їх уражають.
"Іде, можна сказати, повзуча деокупація Криму. Вона починається з дальніх засобів ураження. Удари по ППО ворога, складах боєприпасів, аеродромах. Продовжились ці дії, бо на декілька тижнів зупинилась деокупація Криму", – наголосив військовий експерт.
Окупанти опинилися у катастрофічній ситуації на островах дельти Дніпра – Атеш
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F622c2dee3ae92337ed5427fa5adee97c.jpg)
РФ піде влітку в наступ: лейтенант ЗСУ назвав напрямки, які під загрозою
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fd858d940030dac68bbed3e9ca6c4d74b.jpg)
Загроза відходу угруповання ЗСУ: РФ націлилася на ключове місто на сході
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1b7f035866f3d4d35241b06c6cad92ad.jpg)
З 11 квітня патрульні працюватимуть з TruCAM на 25 нових ділянках доріг, зокрема поблизу Львова
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F69d7b65b4ab6b139fbf8e13db41dfe29.jpg)
На «Азовсталі» пропонував створити «постіндустріальний парк»: оголосили підозру «заступнику міністра ДНР»

Лінія фронту станом на 10 квітня 2025. Зведення Генштабу
