
Шахтар вступив у боротьбу за бразильского вінгера Манчестер Сіті
21-річний вінгер Манчестер Сіті може приєднатись до донецького Шахтаря на правах оренди. Клуб розглядає таку можливість, але за гравця потрібно поборотись з роттердамською Спартою.
Що відомо про Кайкі
Манчестер Сіті готовий відпустити молодого бразилця в оренду на наступний сезон. Кайкі знаходиться в структрі "містян" з 2021 року. Тоді клуб викупив вінгера у представника бразильского чемпіонату Флумінесе.
Сума в яку обійшовся бразилець для Сіті склала 10 мільйонів євро. Контракт з "містянами" Кайкі заключив на п'ять років. Після переїзду в Манчестер, 21-річний вінгер вже побував у оренді в Пасуш де Феррейра та Бая
В минулому сезоні Кайкі не зіграв жодного матчу через те, що з липня 2023 року лікується від розриву колінної зв'язки. Всього у професійній кар'єрі молодий бразилець провів 72 матчі та має в своєму активі шість забитих голів та шість результативних передач.
Перший поєдинок в новому сезоні Української Прем'єр-ліги Шахтар розпочне матчем проти Полісся – 10 серпня. Перший поєдинок донеччан з Ворсклою було перенесено.

Вальверде після розгрому від МЮ: Результат вийшов приголомшливим

Стала відома дата старту естафети Олімпійського вогню

Олімпійський чемпіон з України заявив, що радий виступати за Болгарію

Спаринг-партнер Дюбуа зробив детальний прогноз на реванш Усика з британцем

Палладіно: Є жаль, але я пишаюся гравцями Фіорентини – вони віддали всі сили

Дівоча збірна України з футболу на Турнірі розвитку УЄФА зустрінеться з Хорватією
