15 популярних продуктів для схуднення, що стимулюють набір ваги
15 популярних продуктів для схуднення, що стимулюють набір ваги

15 популярних продуктів для схуднення, що стимулюють набір ваги

У прагненні позбутись від зайвої ваги, у першу чергу ми намагаємось позбавитись від шкідливої їжі та додати до раціону якомога більше корисних продуктів. Проте, далеко не всі продукти, які ми вважаємо ефективними для схуднення дійсно здатні боротись із жировими відкладеннями. 

У світі суперечливої інформації легко заплутатися, однак щоб уникнути помилок та почати худнути, вам варто знати про особливості деякої їжі. В Eat This, Not That! поділись списком із 15 продуктів для схуднення, які насправді неефективні.

Дієтичний йогурт

Оскільки дієтичний йогурт має низьку концентрацію жирів, цукру та калорій, цей продукт вважається корисним під час схуднення. Проте, такий продукт може містити багато штучних інгредієнтів під час штучної обробки та замало поживних речовин, що може провокувати переїдання.

Зелений чай

Зелений чай має певні переваги для здоров’я, що можна вживати щодня. Проте, його здатність долати зайву вагу мінімальна. 

Рисові хлібці 

Хоча хлібці є низькокалорійною закускою, вони не мають достатньо поживних речовин. Таким чином, цей продукт не приносить задоволення та провокує переїдання.

Дієтична сода

Ви можете вірити у те, що написано на етикетках ваших улюблених газованих напоїв, проте це не означає, що вони дійсно корисні для організму. Крім того, штучні підсолоджувачі здатні збільшити потяг до цукру та накопичувати зайву вагу. 

Низькокалорійне морозиво

Існують деякі види морозива, які містять мало цукру та вважаються придатними для схуднення. Проте, такі солодощі можуть мати більше насичених жирів, через що обманюючи себе ви можете з’їсти забагато такого продукту.

Овочеві чипси

Веганські чипси не корисніші за звичайні. Хоча в них може міститись менше жиру, проте забагато натрію, що стримує втрату ваги та затримує воду у тілі.

Пісні страви 

Пісні страви зазвичай містять забагато натрію, що суттєво перевищує денну норму. Це може викликати переїдання та порушувати харчові звички. 

Знежирене молоко

Знежирене молоко довгий час вважалося кориснішим, ніж цільне. Однак дослідження показують, що люди, які споживають жирні молочні продукти, часто важать менше, можливо, через більшу насичуваність жирів.

Сік селери

Популярність соку із селери для схуднення не підтверджена науково. Крім того, комерційні соки часто містять доданий цукор, а тому для схуднення краще споживати ціле стебло селери.

Попкорн 

Хоча попкорн вважається низькокалорійним снеком, він не є найкращим вибором під час схуднення. Зокрема, попкорн містить багато натрію, що провокує переїдання. 

Протеїнові батончики

Протеїнові батончики здаються здоровим перекусом, але часто містять багато калорій, жиру та цукру, що може призвести до збільшення ваги. Крім того,  не робіть їх продуктом для щоденного вживання.

Дієтичні коктейлі

Готові коктейлі для схуднення можуть бути оманливими. Хоча такі напої є низькокалорійними, вони часто містять цукор та консерванти, що шкодять метаболізму. Крім того, рідкі калорії менш ситні, ніж цільні продукти.

Яблучний оцет

Яблучний оцет вважається популярним засобом для схуднення, і його прихильники вірять, що він може зменшувати апетит, а також сприяти втраті ваги. Однак, наукових доказів для підтвердження цих заяв майже немає.

Кокосове масло

Кокосову олію часто просувають як засіб для спалювання жиру, але наукових доказів її ефективності для схуднення недостатньо. До того ж вона містить багато насичених жирів, що можуть підвищувати рівень холестерину.

Штучні підсолоджувачі

Якщо ви любите солодке або каву з цукром, можливо, ви розмірковуєте перейти на штучні підсолоджувачі. Проте їх користь для здоров'я сумнівна, через їх властивості посилити тягу до солодкого. Тому, краще поступово знижувати споживання цукру замість використання штучних підсолоджувачів.

РанішеOBOZ.UA розповів, які розповсюджені міфи заважають нам худнути. 

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader