15 порад від американського тренера Боба Харпера для швидкого схуднення
15 порад від американського тренера Боба Харпера для швидкого схуднення

15 порад від американського тренера Боба Харпера для швидкого схуднення

Схуднення може бути непростим завданням, але з правильним підходом і деякими ключовими змінами ви можете прискорити свій шлях до втрати ваги. Боб Харпер, відомий фітнес-тренер, ділиться своїми порадами щодо швидкого досягнення тривалих результатів у схудненні. Eatthis розповів про ці рекомендації.

Нехай овочі стануть вашими найкращими друзями

Коли справа доходить до здорових перекусів, обирайте багаті на поживні речовини овочі, такі як болгарський перець та огірки. Ці низькокалорійні продукти дозволять вам побалувати себе без жодної шкоди.

Вживайте вуглеводи

Всупереч поширеній думці, вуглеводи необхідні для нормального функціонування нашого організму. Обирайте здорові джерела складних вуглеводів, такі як солодка картопля та цільнозернові продукти, дотримуючись при цьому міри в порціях.

Розподіляйте споживання вуглеводів за часом

Щоб оптимізувати процес схуднення, споживайте складні вуглеводи на початку дня. Це допоможе запобігти нічному голодуванню та переїданню, а також забезпечить вас енергією.

Вживайте здорові жири

Звісно у вас може виникнути бажання уникати споживання жирів. Проте включення невеликої кількості здорових продуктів, таких як оливкова олія, горіхи та авокадо, може насправді полегшити втрату ваги, зменшуючи відчуття голоду.

Зменште споживання солі

Надмірне споживання солі може призвести до затримки води та здуття живота. Намагайтесь зменшити до менш ніж 2 000 мг або навіть 1 000 мг, якщо ви хочете швидко схуднути.

Практикуйте контроль порцій

Точне вимірювання порцій має вирішальне значення для ефективного схуднення. Використовуйте мірні ложки та ваги, щоб тримати кількість спожитої їжі під контролем.

Збалансуйте пропорції їжі

Прагніть до збалансованого складу їжі. Обов'язково має бути 40% вуглеводів, 40% білків і 20% корисних жирів у кожному прийомі їжі, щоб підтримувати правильне харчування і сприяти досягненню ваших цілей зі зниження ваги.

Попрощайтеся з алкоголем

Скорочення кількості калорій, що надходять з алкоголем, є простим, але ефективним коригуванням раціону. Він може перешкоджати спалюванню жиру і послаблювати силу волі.

Готуйте їжу заздалегідь

Присвятіть деякий час порційному приготуванню їжі, такої як куряча грудка, кіноа та овочі. Це гарантує, що у вас будуть готові поживні страви на тиждень.

Надавайте пріоритет білку

Переконайтеся, що приблизно 40% вашого щоденного споживання калорій надходить з білкових джерел. Він допомагає нарощувати і підтримувати м'язову масу, прискорює спалювання жиру і сприяє насиченню.

Користь кофеїну

Насолоджуйтеся чашкою еспресо, чорної кави або чаю вранці. Вони допоможуть вам максимізувати продуктивність тренування та покращити загальні результати схуднення.

Вода

Збільшення щоденного споживання води допомагає знизити апетит, посилити спалювання калорій і зменшити здуття живота. Прагніть випивати щонайменше 2 – 2,5 л на день, щоб підтримати процес схуднення.

Підвищіть рівень своєї активності

Рух відіграє важливу роль у втраті ваги. Збільшення кількості щоденних кроків і включення в розпорядок дня низькоінтенсивних видів діяльності, таких як ходьба, може прискорити ваш шлях до схуднення.

Надайте пріоритет силовим тренуванням

Виділіть час для силових вправ, таких як присідання, скручування і підтягування. Всього 15 хвилин на день, п'ять днів на тиждень, можуть сприяти більшій втраті жиру і росту м'язів.

РанішеOBOZ.UA розповів, як покращити розумову активність за допомогою бігу.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader