Чим корисний мед для шкіри: всі переваги його використання
Чим корисний мед для шкіри: всі переваги його використання

Чим корисний мед для шкіри: всі переваги його використання

Мед – натуральний підсолоджувач, що утворюється під впливом ферментів, рослинної маси та живих бактерій. Це унікальний продукт харчування та популярний засіб для багатьох косметичних процедур.

У цій статті OBOZ. UA розповість, чим мед корисний для шкіри

Мед справляється із прищами

Нанесений на шкіру мед завдяки своїм антибактеріальним та протизапальним властивостям видаляє зайвий жир з її поверхні. Так, він очищає забиті пори, що призводять до появи вугрів і прищів на обличчі.

Мед запобігає раннім ознакам старіння

Мед повний ензимів, антиоксидантів, пробіотиків і поживних речовин, що зволожують шкіру та зупиняють процеси її старіння.

Він також надає заспокійливу дію, згладжує зморшки та знищує хвороботворні мікроорганізми.

Мед загоює рани

Одна з найвідоміших властивостей меду, його здатність боротися зі шкірними інфекціями та загоювати рани. Тому в деяких країнах мед вважається повноцінним лікарським засобом для лікування ран, опіків і навіть псоріазу.

Чим корисний мед для шкіри: всі переваги його використання

Відлущування шкіри за допомогою меду

Відмовтесь від штучних відлущувальних засобів, включіть мед у свій щоденний режим догляду за шкірою.

Видалення відмерлих клітин – обов'язкова умова догляду за шкірою. Саме тут вам допоможуть м'які відлущуючі властивості меду.

Акуратне втирання меду в шкіру робить її колір природнішим і не дратує епідерміс.

Раніше OBOZ. UA розповідав, як масаж обличчя відновлює шкіру.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber , щоб бути в курсі останніх подій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader